Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Stredná Dalmácia > Ubytovanie Promajna

Ubytovanie Promajna - Chorvátsko

Stále obľúbenejším letoviskom v posledných rokoch je Promajna, ktorú nájdete približne 4 km južne od Bašky Vody. Promajna je menšie a pokojnejšie letovisko so všetkými dostupnými službami. Ubytovanie v Promajne Vám môžeme zabezpečiť v obľúbenom penzióne Joze.

Ubytovanie v Promajne

Promenádou pozdĺž mora sa dostanete pohodlne pešo do Baško Polje a potom do Bašky Vody. Je to krásna prechádzka, pri ktorej míňate prírodné zátoky a pláže, z druhej strany Vás ohromí pohľad na Biokovo. Promajna svoje meno dostala po slnku (východ slnka - promanjanie).

Na začiatku 21. storočia dostala Promajna niekoľko cien za najupravenejšie miesto na Jadrane - Modrú kvetinu. Dňa 5.8. Chorvátsko oslavuje vďakyvzdania a pri tej príležitosti sa tu koná rybársky večer. Usporadúvajú sa tu aj zábavné programy, navštíviť môžete tri tunajšie múzeá. Reštaurácie v Promajne ponúkajú služby vysokej kvality, rovnako tak aj každé ubytovanie v Promajne je na veľmi dobrej úrovni. Pokojnejšie ubytovanie Vám môžeme ponúknuť na Brele - Jakiruši, najvzdialenejšia časť Brely s nádhernými plážami i pobrežím. Toto všetko nájdete na stránke ubytovanie Brela. 

Ubytovanie v PromajneUbytovanie Promajna

Naša CK ponúka pre letnú sezónu 2017 ubytovanie v Promajne v obľúbenom penzióne Joze. V ďalších rokoch budeme ponuku ubytovania v Promajne určite rozširovať. Promajna je miestom pre pokojnú dovolenku, odporúčame aj rodinám s malými deťmi. Prekrásne pláže sa tiahnu okolo dediny. Sú čisté, upravované, tvorené okruhliakmi, lemované borovicovým lesom. Nájdete tu pizzerie, reštaurácie, bistrá, café bary, obchody, tržnicu s ovocím a zeleninou, poštu, zmenáreň, informačné centrum s česky hovoriacimi pracovníkmi. V Promajne Vás nadchne pohľad z mora či pláže na impozantnú panorámu pohoria Biokovo, ktoré sa týči nad celou Makarskou riviérou. Mestu dominuje zvonica a priestranný kostol Všetkých Svätých (1999).

Ubytovanie PromajnaPonuka športových aktivít je v Promajne tiež rozsiahla - futbal, tenis, basketbal, hádzaná, volejbal alebo môžete prechádzať okolité kopce na bicykli. Vodné športy sú najobľúbenejšie - jachting, potápanie, surfovanie, loďky, kajak, vodné bicykle - všetko si môžete v Promajne zapožičať. Zábavná je jazda na banáne alebo padáku.

Novinkou v našej ponuke je ubytovanie v Gradaci, letovisku, ktoré je vo všetkých smeroch podobné Promajne. Promajna vo Vás určite zanechá nezabudnuteľný zážitok z dovolenky v Chorvátsku.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Penzióny Promajna

Mestečko Promajna je menšie, krásne upravené letovisko medzi Baškou Vodou a Makarskou. V Promajne nájdete pokoj a pohodu a tiež relatívne menšiu hustotu návštevníkov, čo je určite príjemné najmä na plážach. Služby sú v Promajn... Viac

Najobľúbenejšie ubytovanie v Promajne

Penzión Joze Makarská riviéra - Promajna

Veľmi kvalitné ubytovanie s polpenziou za priaznivú cenu!! Nepreľudnené, krásne a pokojné miesto medzi Baškou Vodou a Makarskou. Penzión Joze je umie... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaPenzión Jozefirst minute 15%

KÚPIŤ