Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Sutivan

Ubytovanie Sutivan - Chorvátsko

Pozrite si našu ponuku ubytovania v Sutivane, kde pre Vás ponúkame kvalitne vybavené apartmánové domy v pokojnej časti letoviska a pritom v dobrej dostupnosti pláží aj centra. Veríme, že naša ponuka ubytovania Sutivan dokáže svojou kvalitou uspokojiť aj náročnejšiu klientelu. Ubytovanie v jednom z najobľúbenejších letovísk na Brači poskytujeme v dvoj až šesťlôžkových apartmánoch vo vzdialenosti 80 - 200 metrov od pláží.

UBYTOVANIE v SUTIVANe

Ubytovanie v SutivaneSutivan je pomerne frekventovaným cieľom letných dovoleniek. Letovisko svojim návštevníkom ponúka bohaté možnosti športového i kultúrneho vyžitia. Z kultúrnych akcií za zmienku stojí Deň obce na sviatok Sv. Ivan s ľudovou veselicou (24. júna), Rybárska noc (24. júla), Sutivanské leto (koná sa v termíne od 1. do 20. augusta) a Slávnosť Sv . Roka (16. augusta). Stále väčšej obľube sa však tešia aj športový festival s medzinárodnou účasťou - Vanka Reguly - ktorý sa koná vždy druhý týždeň v júli a je sprevádzaný aj bohatým zábavným programom, ktorý trvá do neskorých nočných hodín.

Ubytovanie v Sutivane

Ubytovanie Sutivanje vyhľadávaným najmä v termínoch od mája do septembra, kedy na ostrove panuje stále a teplé počasie a zároveň sa tu v tomto období koná najväčšie množstvo sprievodných akcií, ktoré návtěvníci mesta zaiste ocenia. Priamo v Sutivane Vám môžeme ponúknuť ubytovanie v apartmánoch Vila Blanka a Vila Drago.

Zo Sutivanu môžete vyraziť na celý rad výletov po ostrove Brač aj mimo neho. Za zmienku stojí aj návšteva prírodného parku Sutivan, ktorý sa nachádza necelé 3 kilometre od letoviska. Tento park je okrem iného vybavený aj originálnou zoologickou záhradou, ktorá iste poteší aj tých najmenších návštevníkov. Taktiež je vybavená aj ihriskom a to nielen detským, ale aj ihriskom pre rekreačné športy a malou reštauráciou, kde môžete svoju prehliadku parku príjemne zakončiť. Navštíviť tiež môžete aj ďalšie obľúbené letoviská ostrova Brač - Supetar a Bol, kde sa nachádza jedna z najkrajších pláží Jadranu - pláž Zlatni rat.

Po veľkom dopyte ubytovanie na Zlatom Bole sme pre Vás zaradili do ponuky aj apartmány nachádzajúce sa v tejto obľúbenej lokalite. Apartmány Mija sa nachádzajú vo východnej časti mestečka Bol a od svojho zaradenia do ponuky sa tešia veľkej obľube.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Určite si pozrite

Apartmány Sutivan

Apartmány Sutivan

Apartmány v Sutivane možno charakterizovať ako lacné a kvalitné. Ďalšou veľkou výhodou je rodinné prostredie, kde sa cítite naozaj ako doma. Na Brači aj na Sutivane nie sú apartmánové domy prehnane v...

Apartmány Sutivan