Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Sutomore

Ubytovanie Sutomore - Čierna Hora

Klenotom Barskej riviéry je letovisko Sutomore, ktoré je tiež považované za rekreačnú oblasť Baru. Sutomore je preslávené predovšetkým svojimi piesočnatými plážami, ktoré sú pokryté zlatistým pieskom.

Ubytovanie v Sutomore

Ubytovanie v Sutomore je vyhľadávané predovšetkým klientmi, ktorí majú radi piesčité pláže. Pozdĺž pláží je k dispozícii bohatá ponuka zábavy a športového vyžitia. Posedieť si môžete v reštauráciách, kaviarňach či iných občerstveniach. Na pamiatku si môžete zakúpiť suveníry, ktoré sa tu predávajú skoro na každom kroku.

V Sutomore sa nachádzajú desiatky ubytovacích kapacít a to ako apartmánov, tak i hotelov. Z bohatej ponuky ubytovania v Sutomore sme pre Vás vybrali vilu Barcelona a hotel Južno More, u ktorých sme presvedčení, že zaujmú svojou polohou, výhľadom na more i rozumnou cenou. Hotel Južno More sa nachádza priamo pri pláži a vďaka tomu majú hostia z izieb jedinečný výhľad priamo na more i na tunajšiu piesočnatú pláž, pýchu letoviska. Polohou priamo pri pláži sa pýši tiež vila Barcelona, ​​ktorá má všetky balkóny orientované smerom na more a aj tu si tak hostia vychutnávajú jedinečný výhľad aj večerný relax pri západe slnka a šumení mora. 

Počas ubytovania v Sutomore môžete využiť aj rad výletov a to ako z našej ponuky, tak aj z ponuky miestnych cestovných agentúr, ktoré ich pozdĺž pláže ponúkajú. Vyraziť môžete napr. výlet loďou, pri ktorom navštívite známe historické mestá a zároveň zakotvíte na známych čiernohorských plážach, napr. Kraljičina pláž pri meste Čanj, ktorá je prístupná iba z mora. Ak by ste mali záujem čisto o návštevu spomínanej pláže, môžete vyraziť autom do neďalekej Čanj, odkiaľ jazdí za 2,00 €/osoba loď. Doba plavby cca 5 minút.

Z ďalšej ponuky ubytovania v Čiernej Hore odporúčame najmä ubytovanie v Bečiči či Ulcinje.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Hotely Sutomore

Príjemné ubytovanie v Sutomore ponúkajú tunajšie hotely. Štandardne až moderne vybavené izby hotelov v Sutomore sú vhodné pre všetky generácie a uspokoja viac aj menej náročnú klientelu. Klienti cestujúci vlastným vozidlom môž... Viac

Najobľúbenejšie Ubytovanie v Sutomore

Hotel Barcelona Čierna Hora - Sutomore

Hotel Vila Barcelona (Barselona) sa nachádza priamo na dlhej piesčitej pláži letoviska Sutomore a ponúka očarujúci výhľad na pláž i more. Poloha vil... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaHotel Barcelona

KÚPIŤ