Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Tivat

Ubytovanie Tivat - Čierna Hora

Na severe čiernohorského pobrežia, na samom začiatku Boky Kotorskej, sa neďaleko jej najužšieho miesta, nachádza známe mestečko Tivat. V Tivate je k dispozícii celý rad ubytovacích kapacít, počínajúc apartmánmi, penziónmi a hotelmi končiac. Na svoje si tu prídu všetky skupiny návštevníkov.

ubytovanie v Tivate

Veľmi luxusné ubytovanie je možné zabezpečiť v časti Porto Montenegro, ktorá bola v posledných rokoch vystavaná a nachádza sa tam množstvo päťhviezdičkových reštaurácií i hotelov. V tejto časti je tiež sprístupnená prehliadka interiéru starej juhoslovanskej ponorky.

Do našej ponuky ubytovania v Tivate sme zaradili zatiaľ najmä tie ubytovacie kapacity, ktoré svojou kvalitou aj cenou uspokoja pomerne široké spektrum klientov. Ponúknuť Vám môžeme jednoducho zariadený dvojhviezdičkový hotel s vynikajúcou kuchyňou, ktorý je postavený pri malom prístave, necelých 100 m od pláže ako aj apartmány Dragana, ktoré sú veľmi luxusne zariadené  a nachádzajú sa priamo na okraji pláže Belán pokryté drobnými okruhliakmi.

Pokiaľ si z našej ponuky ubytovania v Tivate nevyberiete, neváhajte nás kontaktovať a my Vám zostavíme ponuku ubytovania v tomto zaujímavom letovisku priamo na mieru. Zaistiť môžeme ubytovanie v luxusných 4-5 hviezdičkových hoteloch, príp. ďalších apartmánových domoch. Prezrieť si môžete aj našu kompletnú ponuku ubytovania v Čiernej Hore.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Apartmány Tivat

Tivat, jedno z najväčších miest Boky Kotorskej s väčším prístavom a letiskom, je významným turistickým letoviskom s množstvom ubytovacích kapacít. Jedná sa najmä o hotely a apartmány. Z apartmánov v Tivate si môžte vybrať zo ši... Viac

Najobľúbenejšie ubytovanie v Tivate

Apartmány Vila Dragana Čierna Hora -Tivat

Ubytovanie pre Vás zabezpečíme na akýkoľvek počet dní! Apartmány sa nachádzajú v severnej časti čiernohorského pobrežia. Poskytujú jedinečné luxusn... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila DraganaFirst Minute 5%

KÚPIŤ