Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Istria > Ubytovanie Umag

Ubytovanie Umag - Chorvátsko

V okolí mesta Umag sa nachádza niekoľko rekreačných celkov, napr. Stella Maris, Punta, Katoro alebo Polynesia. Miestne rekreačné časti disponujú krásnou prírodou, upravenými parkmi a borovicovými lesmi. Je to ideálne miesto na prechádzky alebo prípadne na behanie, jazdenie na kolieskových korčuliach a pod. Vo väčších hotelových komplexoch sú usporiadávané tématické večery alebo kultúrne programy, takže sa určite nebudete nudiť.

Ubytovanie v Umagu

Ubytovanie Umag ponúka širokú škálu ubytovacích kapacít, od hotelov, cez apartmány alebo ubytovanie v súkromí až po kempy s karavánami  alebo bungalovy. Najväčší kemp je Park Umag, ktorý sa nachádza cca 8 km od centra. Pôvodne bol nudistický. Nájdete tu ďalšie kempy ako napríklad  Finda - od Umagu je vzdialený 5 km od. Alebo 7 km severne je Savudriji a 9 km severovýchodne je Kanegra.

Ubytovanie v Umagu je ideálne aj pre rodiny s deťmi keďže sú tu detské ihriská, vstup do mora je na niektorých miestach pozvoľný a v okolí pláží sú borovice, kde si môžu oddýchnuť a ukryť sa pred slnkom.

Vašej pozornosti by nemala uniknúť ponuka dovolenka stredná Dalmácia. Stredná Dalmácia láka každoročne najviac turistov z celého sveta. Medzi oblasťami Chorvátska je dovolenka v Strednej Dalmácii tou najobľúbenejšou. 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Fotogaléria