Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Severná Dalmácia > Ubytovanie Vodice

Ubytovanie Vodice - Chorvátsko

K najatraktívnejším letoviskám Severnej Dalmácie patrí letovisko Vodice. Medzi turistami je  stále viac obľúbené. Pomenovanie získalo vďaka početným prameňom pitnej vody nachádzajúcich sa priamo v mieste i okolí. Ubytovanie Vodice si iste zamilujete vďaka dlhej prírodnej štrkovej pláži s pozvoľným vstupom do mora, ktorá je miestami doplnená kamennými mólami a ak si budete potrebovať trochu oddýchnuť od slniečka tak vám okolité borovicové lesy poskytnú príjemný tieň.

Ubytovanie vo Vodiciach

Milovníci histórie by určite nemali vynechať starú časť mesta - krivolaké uličky s malými kamennými námestíčkami ukrývajú celý rad najrôznejších obchodov, štýlových reštaurácií i taverien.

Ubytovanie vo Vodiciach je možné zabezpečiť vo vilách, domoch, hoteloch alebo kempoch. Záleží na vás, akému ubytovaniu dávate prednosť. Vodice sa nachádzajú cca 12 km od mesta Šibenik, v malej zátoke, takže sa môžete ubytovať aj v tomto meste, prípadne si len povyraziť na výlet. Šibenik nájdete tiež v ponuke fakultatívnych výletov pre letovisko Vodice. Mimo neho môžete vyraziť na  výlet tiež do Národného parku Krka či Kornati. S kompletnou ponukou fakultatívnych výletov Vás zoznámi delegát v mieste pobytu.

K prechádzkam láka miestna marina, kde kotví mnoho jácht, rybárskych aj výletných lodí. Určite vám učarujú tiež miestne promenády, kde sa môžete prejsť aj vyhliadkovým vláčikom. Pozdĺž pláže môžete dôjsť až do susedného letoviska Tribunj, odkiaľ môžete sledovať nádherný západ slnka.

Vodice počas ubytovania zaručujú bohatú ponuku zábavy a to ako cez deň, tak aj v noci. Na plážach sú to najrôznejšie vodné atrakcie - jazda na banáne, skútri, pedálovej lodi, člne, tobogany a i. Večer sa naopak Vodice premenia na miesto veselé, rušné a čarovné pri západe slnka.

V Severnej Dalmácii Vám môžeme ponúknuť ešte ubytovanie v Zadare a Pakoštane.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Apartmány Vodice

Ak hľadáte ubytovanie v rušnejšom letovisku s množstvom zábavy, dlhými plážami a krásnymi historickými domčekmi a kamennými námestíčkami v centre, potom sú pre Vás apartmány vo Vodiciach tou správnou voľbou. Kvalitné ubytovanie... Viac

Najobľúbenejšie Ubytovanie vo Vodiciach

Apartmány Vila Ivan Šibenická riviéra - Vodice

Nádherná luxusná vila s bazénom sa nachádza v pokojnej časti obľúbeného letoviska Vodice v Severnej Dalmácii. Bazén s rozmermi 8x4 m môžu hostia bezp... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodBazénAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila IvanFirst Minute 5%

KÚPIŤ

Apartmány Vila Zdravko Chorvátsko - Vodice

Apartmány Zdravko sa nachádzajú v pokojnejšej časti obľúbeného letoviska Vodice. Od krásnej kamienkovej pláže je to iba 150 m. Centrum je vzdialené c... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila Zdravkofirst minute 5%

KÚPIŤ