Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

O nás | Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Vila Sanja - Smoljanac

Poloha na mape: N 44,94290     E 15,64985

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > UBYTOVANIE > Ubytovanie Plitvické jazerá > Ubytování Smoljanac > Apartmány Smoljanac > Vila Sanja - Krizmanič

Vila Sanja - Krizmanič

WiFiTelevíziaObchodDomáci miláčikovia

Vila Sanja Krizmanić sa nachádza v meste Smoljanac v pokojnom, príjemnom prostredí 800 metrov od hlavnej cesty D1 Záhreb - Split a 3 km od vchodu do Národného parku Plitvické jazerá.

Táto lokalita je veľmi vhodná pre návštevu Plitvických jazier a jaskyne Barac. Neďaleko pešie a cyklistické chodníky.

Mám otázku

ubytovanie

Ponúka dve priestranné izby 2 a 2+1 so spoločnou kúpeľňou,  kuchynským kútikom, TV miestnosťou, vlastným parkoviskom, terasou a bezplatným wi-fi internetom. V letných mesiacoch majú hostia možnosť užívať si kúpanie v neďalekej rieke. Vila Sanja má vlastnú veľkú záhradu, ktorá je ideálna pre deti.

Parkovanie

je zadarmo zabezpečené pre všetkých klientov priamo pred apartmánovým domom.

Pes povolený

Na vile sa môžete bez problémov ubytovať aj so svojím domácim miláčikom. Príplatok za psíka: 3 EUR/deň.

Výlety, športové vyžitie

  • Cykloturistika
  • Pešia turistika
  • Kúpanie pri meste Slunj v rieke Korane
  • Návšteva kvapľovej jaskyne
  • Rafting na rieke Korane

Cenník ubytovania

V termíne od 01. 05. do 31. 10. 2014: 22 EUR/osoba/noc (cena je vrátane pobytovej taxy).

Zľavy:

- dieťa do 3 rokov ZADARMO,
- dieťa do 12 rokov zľava 20 %.

Pred odchodom vám odošleme podrobné inštrukcie k ceste vrátane kontaktov na našich delegátov aj majiteľa apartmánového domu.

Pobyt na Plitvických jazerách môžete kombinovať s ubytovaním pri mori, predĺžite si tým svoju dovolenku v Chorvátsku. Plitvické jazera - viac info TU

Stravovania

Možnosť vlastného varenia v plne vybavenej kuchyni, prípadne môžete využiť služby 500 metrov vzdialenej reštaurácie a ochutnať niektorú z miestnych špecialít, grilované mäso na rôzne spôsoby, podľa vášho želania.

Plitvické jazerá

  • Návšteva Plitvických jazier

Návštevu Plitvických jazier odporúčame naplánovať min. na pol dňa, najlepšie však na celý deň. Môžete absolvovať podľa chuti a fyzickej kondície rôzne okruhy okolo Plitvických jazier, odporúčame vám nechať sa vyviezť elektrickým vláčikom na začiatok prehliadkovej trasy a potom absolvovať trasu pešo i na lodi. Všetky trasy sú veľmi dobre značené, na mnohých miestach sú umiestnené mapy. Predovšetkým odporúčame si zobrať so sebou fotoaparát s veľkou pamäťou pretože prírodné krásy Plitvických jazier, vodopády, rastliny, hmyz i drobná zver vás určite nadchnú tak, že si budete chcieť spomienky uchovať nie len v hlave, ale aj na fotografiách.

Cena zahŕňa:

  • ubytovanie
  • pobytovú taxu