Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > VILY S BAZÉNOM

Ubytovanie s bazénom v Chorvátsku

Chorvátsko - ubytovANIE s bazénom

Ak máte záujem o ubytovanie vo vilách s bazénom v Chorvátsku, potom ste na správnom mieste. Vytypovali sme pre Vás obľúbené vily s bazénom v severnej aj strednej Dalmácii.

Hľadáte vilu s bazénom aj napriek tomu, že idete k moru?

Radi sa osviežite v bazéne hneď po prebudení alebo po večeri pred spaním? Vedzte, že nie ste sami. O ubytovanie s bazénom v Chorvátsku klienti prejavujú nebývalý záujem, preto odporúčame rezervovať čo najskôr, nakoľko v čase Last Minute ponúk sú vily s bazénom v Chorvátsku už vypredané.

V našej ponuke nájdete obľúbenú vilu s bazénom. Aktuálne v ponuke nájdete vilu Babaja v Omiši - Duče. Už čoskoro sa však môžete tešiť na ďalšie ubytovanie s bazénom v oblasti severnej aj strednej Dalmácie. Konkrétne v letoviskách Vodice, Pakoštane, Rogoznica a Staniči (neďaleko Omiša).. 

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Najobľúbenejšie vily s bazénom v Chorvátsku

Apartmány Vila Babaja Omiš - Duče

Omiš - Duče, Vila Babaja.táto vila patrí medzi najobľúbenejšie apartmány časti Duče na Omišskej riviére, na predmestí mesta Omiš. Táto oblasť je vyhľ... WiFiKlimatizáciaPlážTelevíziaObchodStravovanieBazénAutobusová dopravaVlastná dopravaApartmány Vila BabajaLast minute 12%

KÚPIŤ