Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > CESTOVNÉ INFORMÁCIE > Výlety v Chorvátsku > Výlety v Strednej Dalmácii > Výlety loďou

Výlety loďou v Chorvátsku

Fish piknik 1

K najžiadanejším výletom patria nepochybne "Fish pikniky", teda výlety loďou, spojené s ochutnávkou rýb a miestneho vína. Najčastejším cieľom týchto výletov je protiľahlý ostrov Brač, najmä rybárske mestečko Postira alebo hlavné mesto Brača - Supetar. Na oboch miestach sa môžete okúpať. Tieto výlety sú tzv. "poldenné" a sú vhodné pre rodiny s malými deťmi.

Výlety loďou po jadrane

Omišská riviéra:

  • Postira
  • Supetar
  • Zlatý Bol


Makarská riviéra:

  • Jelsa (Hvar)
  • Zlatý Bol
  • Korčula
  • Pelješac


V prípade záujmu o celodenný lodný výlet môžeme odporučiť kombinovaný výlet, vrámci ktorého si pozriete malebné mestečko Jelsa na ostrove Hvar a potom si prehliadnete najznámejšiu pláž na Jadrane - "Zlatni Rat" alebo "Zlatý Bol". Tu sa tiež môžete okúpať a v pokoji prezrieť priľahlé mestečko Bol aj samotnú pláž.
Objednávku lístkov na tieto výlety Vám ochotne zabezpečia naši delegáti a odporučia najvhodnejší termín. V prípade väčších skupín Vám môžu zabezpečiť bezplatný odvoz od Vily Adria Sun k lodi i späť.

Pre hostí, ktorí hľadajú niečo nestereotypné a tiež sú trošku športovo založení, máme pripravenú ponuku "Rafting pre začiatočníkov". Táto ponuka je určená pre najširšiu verejnosť, môžu sa jej zúčastniť hostia vo veku od 7 do 77 rokov. Zjazd trvá celkom asi 4 hodiny, počas neho uvidíte prekrásnu krajinu pozdĺž rieky Cetiny. Celková dĺžka je asi 11 km, počas cesty bude niekoľko prestávok, kúpanie v rieke aj obhliadka miesta, kde sa filmoval seriál Winnetou.
Firma, ktorá tento zjazd realizuje, Vás vybaví plávacími vestami, prilbami aj inštruktážou v slovenskom, či českom jazyku. Po skončení plavby sa prezlečiete do suchej bielizne, ktorú si necháte v minibuse, ktorý Vás dopravil do východiskovej stanice. V cieli si môžete zakúpiť CD s množstvom fotografií z priebehu zjazdu.

Fotogaléria