Telefón+421 908 082 703
+421 903 502 022

Napíšte nám | adriasun@adriasun.sk

Späť

AdriaSun - Dovolenka v Chorvátsku > ZÁJAZDY > Zájazdy do Čiernej Hory

Zájazdy do Čiernej Hory

Čierna Hora - zájazdy

Čierna Hora začína mať medzi slovenskými klientmi stále väčšiu obľúbenosť. Stále viac Slovákov volí namiesto Chorvátska dovolenku v Čiernej Hore. Dovolenka v Čiernej Hore je na 9 nocí, čo je naozaj výhoda.

Zájazdy Čierna Hora

Medzi najobľúbenejšie letoviská patria jednoznačne Ulcinj, kde je 13 km dlhá pláž s jemným pieskom. Ďalej si Vašu pozornosť zasluhuje Bar, Bečiči, Boka Kotorska, Budva, Risan a Tivat. Ponuku neustále aktualizujeme a podľa priania zaistíme ubytovanie aj v ďalších strediskách. Každé letovisko má svoje určité kúzlo. Záleží čo je pre klientov prioritné. Napríklad Budva je čarovné mesto, kde slnko svieti 220 dní v roku. Veľmi zaujímavé je historické jadro, ktoré je obohnané hradbami. Ďalej starobylý Kotor, ktorý je zapísaný na zozname dedičstva UNESCO.

V Čiernej Hore ponúkame pobytové a poznávacie zájazdy. Pri poznávacom zájazde do Čiernej Hory je výhodou, že klient pozná viac letovísk naraz a potom môže zvoliť letovisko, ktoré sa mu najviac páčilo.

Pobytové zájazdy v Černej Hore

Penzión Aksa (Ulcinj)
Apartmány Arijan (Ulcinj) Apartmány Dragana (Tivat)
Penzion Aksa, Ulcinj, Černá Hora
Apartmány Arijan
Apartmány Dragana, Tivat


Viac ubytovania v Černej Hore...

 

Pri poznávacom zájazde klient navštívi viac pamiatok, ktoré by možno pri klasickej dovolenke ani nenavštívil. Napríklad sa ide aj do Albánska a do hlavného mesta Tirany. Ďalej je veľmi zaujímavá návšteva Skadarského jazera, ktoré je jedným zo štyroch čiernohorských národných parkov. Pri spiatočnej cesta je aj zastávka v chorvátskom meste Dubrovník, kde je klientom dožičené osobné voľno. Poznávacie zájazdy v Čiernej Hore sú našou novinkou. Dúfame, že si u klientov získajú obľubu ako ostatné poznávacie zájazdy a že sa budú v nasledujúcich rokoch opakovať.

Pobytové zájazdy do Čiernej Hory ponúkame na 9 dní, čo je ojedinelé a klienti uvítajú predĺžený pobyt. Pri vlastnej doprave sú možné aj termíny na klasických 7 nocí alebo iné atypické termíny. Ponuka na ubytovanie je naozaj pestrá. Novo ponúkame aj autobusovú dopravu do Čiernej Hory kvalitnými autobusy zahraničnej výroby.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Poznávacie zájazdy

Klientom, ktorí sú doteraz Čiernou Horou "nepobozkaní", odporúčame vybrať sa na poznávací zájazd pre poznanie krajiny a kultúry. Čierna Hora získava medzi klientmi stále väčšiu obľubu. Do Čiernej H...

Poznávacie zájazdy