7 najlepších kempov s mobilnými domami v Chorvátsku

7 najlepších kempov s mobilnými domami v Chorvátsku

V prípade,⁢ že túžite‍ po dovolenke‍ na pobreží, je Chorvátsko tou správnou voľbou pre vás. A ak hľadáte ubytovanie, kde⁢ sa budete cítiť ako doma, nezabudnite sa pozrieť na ⁢naše najlepšie ‌kempy s mobilnými ⁢domami. V tomto⁤ článku pre vás máme zoznam 7 najlepších kempov v Chorvátsku, ktoré určite stojí za návštevu. Čítajte ďalej, aby ste sa⁢ dozvedeli viac o týchto úžasných miestach!
Najlepšie kempy so skvelými doplnkami pre rodiny

Najlepšie kempy so skvelými doplnkami pre⁤ rodiny

V Chorvátsku nájdete množstvo kempov ideálnych⁢ pre rodinnú dovolenku, ktoré ponúkajú ​skvelé služby a zariadenia pre celú rodinu. ​Ak ‌hľadáte ubytovanie s mobilnými domami, tu sú 7 najlepších ‌kempov, ktoré určite stojí za návštevu:

 • Kemp Solaris Beach Resort: Nachádza sa priamo pri pláži s jemným pieskom ‍a ponúka⁢ moderné mobilné domy vybavené všetkým⁤ potrebným.
 • Kemp Lanterna Premium ​Camping Resort: Tento kemp sa môže ‍pochváliť luxusnými mobilnými domami s terasou a výhľadom na more.
 • Camping Bi Village: Ideálna voľba​ pre rodiny s ⁤deťmi, s množstvom‌ aktivít a služieb⁢ vrátane mobilných domov s vlastnou kuchyňou.

Kemp Lokalita Služby
Kemp Solaris Beach ⁤Resort Šibenik Pláž, bazén, reštaurácie
Kemp Lanterna Premium Camping Resort Poreč Tenisové kurty, aquapark, wellness centrum
Camping Bi Village Fazana Minigolf, detské ihrisko, ‍supermarket

Mobilné domy s výhľadom ‌na more a pohodlným zariadením

Mobilné domy s ​výhľadom na more a pohodlným zariadením

V Chorvátsku sa nachádza mnoho kempov, ktoré ponúkajú luxusné mobilné domy s úchvatným výhľadom na⁢ more a pohodlným zariadením. Ak hľadáte ideálne miesto pre letnú dovolenku, tieto kempy sú určite tou správnou voľbou.

Medzi najlepšími kempmi v Chorvátsku sú:

 • Kemp Baldarin – Nachádza sa na ostrove Cres a ⁣ponúka ⁣moderné mobilné domy priamo na pobreží.
 • Kemp Straško – Tento kemp⁢ sa nachádza na ostrove Pag a disponuje širokou ponukou ⁣vybavenia a aktivít‍ pre celú rodinu.
 • Kemp Solaris – Súčasťou tohto kempu ​na ‌Dalmácii je aj vodný park pre malých aj veľkých návštevníkov.
 • Kemp Lanterna Premium Camping Resort – Tento kemp na pobreží Istrie ​je ideálnym miestom pre ⁢relaxáciu a oddych v prírode.

Najkrajšie pláže a atrakcie v ‌blízkom okolí

Najkrajšie pláže a atrakcie v blízkom okolí

Platia sa za to hľadať ubytovanie,​ ktoré ponúka viac než len ​klasické stany alebo chatky. Ak hľadáte niečo​ štýlové a pohodlné, mobilné domy sú skvelou⁣ voľbou pre všetkých milovníkov dobrodružného cestovania. Chorvátsko je známe‍ svojimi krásnymi plážami a priamymi prístupmi k moru. V tomto článku sme ​vybrali 7 najlepších kempov s mobilnými domami, kde si môžete užiť ‍.

Najlepšie kempy s mobilnými domami v Chorvátsku:

 • Kemp Dole – Nachádza sa v blízkosti krásneho plážového letoviska Rovinj. Ubytovanie na úrovni, moderné vybavenie a výborné reštaurácie ‌v ‍okolí robia‍ z tohto kempu skvelé miesto na oddych.
 • Kemp Oliva – Ideálna ⁤voľba‍ pre rodiny s deťmi, ktoré vyhľadávajú pokojné prostredie pri mori. Kemp sa nachádza v mestečku Rabac a ponúka bohatý animačný ⁣program pre deti.
 • Kemp Turist Grabovac – Ak‌ máte radi prírodu a dobrodružstvo, tento kemp blízko národného parku Plitvické jazerá je správna voľba. Mobilné domy sú štýlovo zariadené a ponúkajú komfortný pobyt.

Kultúrne pamiatky a typická kuchyňa v dosahu

V Chorvátsku je mnoho skvostných kempov, ktoré ponúkajú ubytovanie v mobilných domoch. Tieto kempy sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú mať komfortný pobyt v blízkosti kultúrnych⁢ pamiatok a typickej chorvátskej kuchyne.

Tu je zoznam 7 najlepších kempov s mobilnými domami v Chorvátsku:

 • Kemp Zaton Holiday Resort
 • Kemp Bi Village
 • Kemp Lanterna Premium Camping Resort
 • Kemp Park ‍Umag
 • Kemp Solaris ⁣Beach Resort
 • Kemp Porto ⁢Sole
 • Kemp Zelena⁢ Laguna

Kemp Lokalita Rating
Kemp Zaton Holiday⁢ Resort Zadar 9.5
Kemp‌ Bi Village Pula 9.2
Kemp Lanterna Premium Camping Resort Poreč 9.0

Ideálne destinácie‌ pre aktívny oddych a zábavu

Bi Village – Medulin

Vychutnajte si⁣ dovolenku v modernom kempovom komplexe⁣ Bi Village v meste Medulin. Kemp ponúka rôzne aktivity pre všetky vekové kategórie⁣ – od windsurfingu a potápania po cykloturistiku a plávanie. Po náročnom dni môžete relaxovať pri bazéne alebo vychutnať tradičné chorvátske jedlá ​v miestnych reštauráciách.

Camping Resort‍ Lanterna -‌ Poreč

Tento kemp ‌sa nachádza priamo na brehu Jadranského mora v malebnom meste Poreč. Pre milovníkov ​adrenalínu je k dispozícii množstvo vodných športov,⁢ ako je napríklad jazda ‍na banáne⁢ alebo vodné lyžovanie. Kempový areál ‌je dobre vybavený a‍ poskytuje komfortné ubytovanie v moderných ‌mobilných domoch.

Val Saline Camping – Rovinj

Val Saline ‌Camping je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi, ktoré hľadajú pohodlné ​a bezpečné prostredie pre dovolenku. Kempový ⁤komplex sa nachádza neďaleko historického mesta Rovinj‌ a ponúka rôzne aktivity od⁣ tenisu a minigolfu po animačné programy pre⁢ deti. Vychutnajte si rodinné chvíle ‍v ⁣jednom z moderných mobilných domov.

Tipy pre tipových cestovateľov a dobrodruhov

Tipy pre tipových cestovateľov a dobrodruhov

V Chorvátsku nájdete veľké množstvo kempov, ktoré‍ sú ideálne pre ‌tipových cestovateľov a milovníkov dobrodružstiev. Ak ‌si ⁤chcete vychutnať⁣ luxus a pohodlie mobilného domu, určite by ste mali navštíviť nasledujúce kempy:

 • Kemp Straško ⁤- Ideálna voľba pre rodiny s deťmi, s množstvom zábavy a športových aktivít.
 • Kemp Zaton Holiday Resort – Nachádza sa ​blízko známeho ‍mesta Zadar a ponúka krásne‍ pláže a ‍výborné ​služby.
 • Kemp Lanterna Premium ⁣Camping⁢ Resort ​ – Luksuzný kemp so všetkým, čo si môžete priať pre ‌dokonalú dovolenku.
 • Kemp Bi Village – Súkromný‍ prístav a jedinečná atmosféra robia z tohto kempu skvelé miesto na oddych.

Kemp Lokalita Služby
Kemp Straško Otok Pag Animácie pre deti, ⁣rôzne reštaurácie a bary
Kemp​ Zaton Holiday Resort Zadar Wellness centrum, vodný park, ​plážový bar
Kemp Lanterna Premium Camping Resort Poreč Pestovanie olív,‍ golf, tenis
Kemp Bi Village Fažana Plážový bar, aquapark, potápanie

Svetového štandardu vybavenie a‍ služby pre náročných hostí

Svetového štandardu vybavenie a‌ služby pre náročných hostí

Chorvátsko‌ je známe svojimi úžasnými kempami ‍s mobilnými domami, ktoré ponúkajú luxusné a pohodlné ubytovanie⁣ pre‍ náročných hostí. Ak sa chystáte na dovolenku v tejto malebnej krajine, určite by ste​ mali navštíviť niektorý z týchto 7⁣ najlepších kempov s mobilnými domami v Chorvátsku:

 • Roztiahnite ⁤si nohy v luxusnom mobilnom ⁣dome‌ v Kempu Solaris⁣ Beach Resort v Šibeniku.
 • Užívajte si súkromie a ​komfort vo vlastnom mobilnom dome v Kempu Glavotok na ostrove Krk.
 • Preskúmajte krásy Istrii z moderného mobilného domu v Kempu Polari v Rovinji.

Nezáleží na ⁣tom, ktorý ⁢z​ týchto kempov si vyberiete, môžete sa tešiť na svetový ⁣štandard⁣ vybavenia‍ a služieb,⁢ ktoré vám zaručia jedinečný​ a nezabudnuteľný pobyt v⁤ Chorvátsku.

Kľúčové poznatky

Dúfame, že vám tento zoznam ⁤najlepších‌ kempov s mobilnými domami v Chorvátsku pomohol pri ⁣plánovaní vašej‍ nasledujúcej dovolenky. S odporúčaniami pre všetky typy cestovateľov a rozpočtov, Chorvátsko má čo ponúknuť pre každého. Nech vás cestovateľská vášeň⁤ zavedie ‍do jedného z týchto úžasných kempov, kde si môžete ⁤užiť krásu tejto krajiny ‍a oddýchnuť si od rušného‌ života. Vychutnajte si nezabudnuteľnú dovolenku⁣ v⁢ Chorvátsku!
7 najlepších kempov s mobilnými domami v Chorvátsku

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *