Autokemp Trogir: Dovolenka v prírode s mestom na dosah
|

Autokemp Trogir: Dovolenka v prírode s mestom na dosah

Ahoj, priaznivci prírody a dobrodružstiev! Máme pre vás tú najlepšiu správu – Autokemp Trogir vám prináša ideálnu dovolenku v prírode, s mestečkom len na skok. Či už túžite po oddychu v prírode alebo po objavovaní zaujímavých miest, tento autokemp je pre vás ako stvorený. Pridajte sa k nám a zistite, prečo Autokemp Trogir je tou správnou voľbou pre vašu nasledujúcu dovolenku!
Autokemp Trogir: ideálna dovolenka pre milovníkov prírody a kultúry

Autokemp Trogir: ideálna dovolenka pre milovníkov prírody a kultúry

Autokemp Trogir je skvelou voľbou pre tých, ktorí sa radi pohybujú v prírode, no zároveň túžia po kultúrnych zážitkoch. Táto dovolenka ponúka perfektnú kombináciu nádhernej prírody a historického mesta s bohatou kultúrnou tradíciou.

V autokempingu si môžete vychutnať pokoj a ticho prírody, prespať pod hviezdnou oblohou a ráno sa prebudiť s rozprávkovým výhľadom na more. Zároveň máte možnosť navštíviť historické centrum Trogiru, ktoré je zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO a ponúka bohatú ponuku kultúrnych podujatí, múzeí a galérií.

 • Autokemping v prírode so všetkými potrebnými vybaveniami
 • Možnosť športových aktivít ako napríklad turistika, cyklistika či plávanie
 • Blízkosť historického centra Trogiru s bohatou kultúrnou ponukou

Pohodlné ubytovanie v Autokempe Trogir

Pohodlné ubytovanie v Autokempe Trogir

Vitajte v našom autokempe Trogir, kde sa stretáva príroda s pohodlným ubytovaním. Či už sa chcete vydať na prechádzku po okolitej prírode alebo objavovať krásy mesta Trogir, u nás sa naozaj nudiť nebudete.

V našom autokempe ponúkame rôzne možnosti ubytovania pre každý typ cestovateľa. Môžete si vybrať medzi stánkami pre karavany, pripojením na elektrinu, alebo dokonca prenajať chatku pre väčšie pohodlie. Každé ubytovanie je vybavené pohodlnými posteľami, kúpeľňou a kuchynským kútom, aby ste sa cítili ako doma.

Služby Cena
Kempovanie pre karavany (elektrické pripojenie) 20€/deň
Chatka pre dvoch 50€/deň
Wi-Fi pripojenie Zdarma

Výhody pobytu v Autokempe Trogir s deťmi

Výhody pobytu v Autokempe Trogir s deťmi

Vyberte si Autokemp Trogir pre dokonalú dovolenku s deťmi plnú zábavy a relaxu. Nachádza sa v krásnom prírodnom prostredí a zároveň blízko mesta, kde môžete objavovať nové pamiatky a reštaurácie.

Vybrané výhody nášho autokempu:

 • Množstvo detských atrakcií a zábavy
 • Kvalitné ubytovanie v autokempe s možnosťou kempovania alebo v prenajatých chatkách
 • Bezpečné prostredie pre deti s oploteným areálom a dohľadom personálu
 • Možnosť využitia vonkajšieho bazéna pre celú rodinu
 • Blízkosť pláže a možnosť využitia vodných športov

Aktivity a zaujímavosti v okolí Autokempu Trogir

Pre tých, ktorí sa rozhodnú stráviť svoju dovolenku v prírode, je Autokemp Trogir ideálnou voľbou. Nachádza sa len krátku prechádzku od malebného mesta Trogir, čo poskytuje skvelú kombináciu pokojného prostredia a možnosti objavovať zaujímavé miesta a aktivity v okolí.

V okolí autokempu sa nachádza veľa možností pre zábavu a oddych. Medzi najpopulárnejšie aktivity patria:

 • Plážovanie a kúpanie v krásnych miestnych zátokách
 • Prechádzky po starobylých uličkách mesta Trogir
 • Objavovanie miestnej gastronómie a tradičných reštaurácií
 • Výlety do prírodných parkov a rezervácií v okolí

Miesto Vzdialenosť
Pláž Čiovo 1 km
Historické centrum Trogiru 500 m
Prírodný park Krka 50 km

Doporučenia na výlety a atrakcie v blízkom okolí

Vyberte sa na nezabudnuteľnú dovolenku do Autokempu Trogir, ktorý sa nachádza len kúsok od krásneho chorvátskeho mesta Trogir. Tento autokemp vám ponúka možnosť stráviť čas v prírode a zároveň mať historické mesto na dosah ruky. Ak si túžite oddýchnuť od ruchu veľkých miest a relaxovať pri mori, je Autokemp Trogir to pravé miesto pre vás.

V blízkom okolí Autokempu Trogir nájdete množstvo atrakcií a zaujímavostí, ktoré stojí za návštevu. Medzi tieto patrí napríklad historické centrum mesta Trogir, ktoré je zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. Okrem toho si môžete užiť prechádzky po malebných plážach a ochutnať tradičné chorvátske jedlá v miestnych reštauráciách.

Autokemp Trogir je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu prírody a kultúry. Pozývame vás na dovolenku plnú oddychu, zážitkov a relaxu v jednom z najkrajších kútov Chorvátska.

Tipy na reštaurácie a obchody v blízkom okolí Autokempu Trogir

Tipy na reštaurácie a obchody v blízkom okolí Autokempu Trogir

Vyberte sa na dovolenku do prírody a objavte krásy Chorvátska v Autokempu Trogir. Po dni strávenom objavovaním okolitého prírodného bohatstva si môžete dopriať chutnú večeru v niektorej z nádherných reštaurácií v blízkom okolí.

V okolí Autokempu Trogir si môžete vychutnať tradičné chorvátske jedlá ako je čerstvo grilovaná ryba alebo chutný domáci príloha. Medzi našimi tipmi na reštaurácie a obchody nájdete aj miesta s lahodným čerstvým ovocím a zeleninou, alebo krásne bary, kde si môžete vychutnať chladivý koktail opekaný slnkom.

 • Reštaurácia U Puča: Užite si pravú chorvátsku atmosféru a vychutnajte si tradičné jedlá priamo pri mori.
 • Obchod s miestnymi suvenírmi: Nakúpte si typické chorvátske produkty ako je olivový olej, morská soľ alebo ručne vyrobené šperky.
 • Kafé bar u pláže: Pozorujte západ slnka nad Jadranom pri lahodnom nápoji vo večerných hodinách.

Záverečné poznámky

Dúfame, že tento článok vás inšpiroval a poskytol vám informácie potrebné na plánovanie vašej ďalšej dovolenky v Autokempe Trogir. Súčasná dovolenka v prírode s mestským zážitkom na dosah môže byť ideálnym spôsobom, ako si oddýchnuť a načerpať nové energie. Nech sa páči, zarezervujte si pobyt a zažite to najlepšie z oboch svetov! Happy travels!
Autokemp Trogir: Dovolenka v prírode s mestom na dosah

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *