Hotel Neptun Tučepi: Dovolenka snov pri pláži
|

Hotel Neptun Tučepi: Dovolenka snov pri pláži

Vitajte v našom článku o hoteli Neptun v Tučepi! Ak túžite po dokonalej dovolenke pri pláži, práve ste na správnom mieste. S útulnými ubytovacími možnosťami, bohatými stravovacími možnosťami a širokou škálou aktivít, Hotel Neptun vám poskytne všetko, čo potrebujete na nezabudnuteľný pobyt na pobreží Jadranského mora. Pokračujte v čítaní, aby ste sa dozvedeli viac o tomto skvostnom hoteli a jeho ponuke pre návštevníkov.

Prečo si vybrať Hotel Neptun Tučepi pre vašu dovolenku

Vyberte si Hotel Neptun Tučepi pre vašu dokonalú dovolenku pri pláži. Tento luxusný hotel vám ponúka niečo viac ako len ubytovanie – ponúka vám nezabudnuteľný zážitok a oddych. Prečo si vybrať práve tento hotel?

 • Krásna plážová lokalita: Hotel Neptun sa nachádza priamo pri pobreží Jadranského mora, takže máte možnosť vychutnať si plážové dni a príjemné prechádzky pozdĺž pobrežia.
 • Luxusné ubytovanie: V hoteli Neptun nájdete moderné a pohodlné izby s výhľadom na more alebo do zelene.
 • Skvelé stravovanie: Hotel ponúka bohatú stravu vo svojich reštauráciách, kde si môžete vychutnať tradičné chorvátske jedlá a medzinárodnú kuchyňu.

Služby Informácie
Wellness centrum Relaxujte v saune alebo si doprajte masáž
Bazén s výhľadom na more Osvežte sa v bazéne po dlhom dni na pláži
Fitness centrum Aktívne sa vyřáďte vo fitnesse

Nenechajte si ujsť šancu zažiť dovolenku snov pri pláži v hoteli Neptun Tučepi. Zarezervujte si svoj pobyt ešte dnes!

Luxusné ubytovanie priamo pri pláži

Hotel Neptun v Tučepi je luxusným ubytovaním priamo pri pláži, ktoré ponúka nezabudnuteľnú dovolenku snov. Svojím ideálnym umiestnením ponúka nádherný výhľad na Jadranské more a prístup k piesočnatej pláži len pár krokov od hotela.

Výhody pobytu v Hotel Neptun:

 • Moderné a elegantné izby s výhľadom na more
 • Wellness centrum s bazénom a saunou
 • Veľký výber miestnej a medzinárodnej gastronómie
 • Organizácia výletov a aktivít na požiadanie

Ubytovanie: Luxusné izby a apartmány s výhľadom na more
Stravovanie: Polpenzia alebo All-Inclusive možnosti
Wellness: Bazén, sauna, masáže

Vynikajúca stravovacia ponuka pre náročných

V Hotel Neptun v Tucepí sa môžete tešiť na skutočne vynikajúcu stravovaciu ponuku, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších hosťov. Jedlo je pripravované z čerstvých miestnych surovín a podávané s láskou a starostlivosťou. Vychutnajte si bohaté raňajky, obedy a večere v reštaurácii s výhľadom na more, kde budete môcť ochutnať tradičné chorvátske špeciality s moderným príkrytkom.

V našom hoteli si tiež môžete dopriať lahodné koktaily a osviežujúce nápoje v bare pri bazéne alebo na terase so výhľadom na pláž. Užite si relaxačnú atmosféru a ochutnajte domácu zmrzlinu alebo čerstvé ovocné smoothie počas slnečného dňa pri mori.

Stravovacie možnosti Denná cena
Polpenzia 35 eur
All Inclusive 55 eur
À la carte Individuálna cena

Aktivity a zábava pre celú rodinu

Aktivity a zábava pre celú rodinu

V Hotel Neptun v Tučepi nájdete množstvo aktivít a zábavy pre celú rodinu. Nech sú vaše deti malé, alebo už dospievajúce, budete mať garantovanú zábavu počas celého pobytu. Prečo si teda neužiť dovolenku snov pri pláži s celou svojou rodinou?

V našom hoteli ponúkame rôzne športové aktivity pre deti i dospelých. Vyskúšajte si plávanie, plážový volejbal, či tenis. Pre najmenších máme pripravené detské ihrisko s animačným programom. Po náročnom dni na pláži si môžete oddýchnuť v našom wellness centre alebo si vychutnať chutné jedlo v našej reštaurácii.

Detské aktivity: Fitness aktivity:
Kreatívne dielne Pilates na pláži
Skupinové hry Plážový jogging
Detský bazén Plážový volejbal

Najlepší spôsob, ako relaxovať a oddychovať

Hotel Neptun Tučepi je ideálnym miestom na relaxáciu a oddych na pobreží Jadranu. Tento luxusný hotel sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži, čo umožňuje hostom vychutnať si nádherný výhľad na more a pokojné prostredie pre dokonalý relaxačný pobyt.

V hoteli Neptun sú k dispozícii moderné a elegantné izby s výhľadom na more, ktoré sú vybavené všetkým, čo potrebujete pre pohodlný pobyt. Okrem plávačského bazéna a wellness centra ponúka hotel aj vynikajúcu reštauráciu, kde si môžete vychutnať lahodné pokrmy z miestnej kuchyne.

Ak hľadáte miesto na relaxáciu a oddych pri mori, Hotel Neptun Tučepi je ideálnou voľbou pre vašu dovolenku snov. Nechajte sa hýčkať luxusom a komfortom v jednom z najlepších hotelov na chorvátskom pobreží.

Kľúčové informácie o službách a vybavenostiach hotela

Vitajte v hoteli Neptun v nádhernom mestečku Tučepi. Pripravte sa na dokonalú dovolenku pri pláži, kde vám poskytneme všetko, čo potrebujete na oddych a relaxáciu. Tu sú niektoré z kľúčových informácií o službách a vybavenostiach, ktoré ponúkame:

 • Plážový servis s lehátkami a slnečníkmi pre našich hostí
 • Wellness centrum so saunou a masážami
 • Reštaurácia s tradičnou miestnou kuchyňou a výberom najlepších vín

Pri nás sa môžete tešiť na dokonalé ubytovanie, skvelé jedlo a príjemnú atmosféru. Nechajte sa hýčkať našimi službami a užite si nezabudnuteľnú dovolenku už teraz!

Tipy na výlety a atrakcie v okolí hotela

Tipy na výlety a atrakcie v okolí hotela

Hotel Neptun v Tucepi je ideálnym miestom na strávenie dovolenky snov pri krásnej pláži. Ak chcete využiť svoj pobyt na maximum, určite by ste mali využiť niektoré z nasledujúcich tipov na výlety a atrakcie v okolí hotela:

 • Slapacie loďky na pláži – prežite zábavný deň pri mori na špeciálnych slabikách.
 • Trek na vrch Biokovo – choďte na výlet do prírody a zažite úžasný výhľad na Tucepi a okolité oblasti.
 • Reštaurácie a trhy v centre mesta – vychutnajte si tradičné chorvátske jedlá a nakúpte si suveníry.

Atrakcia Čas Vzdialenosť
Slapacie loďky na pláži celý deň 0,5 km
Trek na vrch Biokovo pol dňa 10 km
Reštaurácie a trhy v centre mesta večer 1 km

Recenzie spokojných hostí a odporúčania pre budúcich návštevníkov

Hotel Neptun v Tučepi je skutočne miesto, kde sa môžete tešiť na dovolenku snov pri pláži. Svedčia o tom aj recenzie spokojných hostí, ktorí sa sem radi vracajú. Jednou z najčastejších pochvál je priam ideálna poloha hotela na brehu Jadranu, čo umocňuje atmosféru relaxu a oddychu.

Výhodou pobytu v Hotel Neptun je taktiež jeho vynikajúce stravovanie, ktoré je chválené nielen pre bohatý výber jedál, ale aj pre ich kvalitu a čerstvosť. Hostia sa zhodujú na skutočnosti, že personál hotela je veľmi profesionálny, milý a ochotný vyjsť v ústrety všetkým požiadavkám a potrebám návštevníkov.

Pre budúcich návštevníkov by som odporučila neváhať a rezervovať si pobyt v Hotel Neptun Tučepi, aby aj oni zažili tú správnu dovolenkovú atmosféru a skvelý servis, akým sú spokojní všetci, ktorí sa tu už raz zastavili.

Záverečné myšlienky

Vďaka svojmu nádhernému umiestneniu pri pláži a bohatej ponuke zábavy a relaxu je Hotel Neptun Tučepi ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku. Nech sa rozhodnete využiť jeho luxusné wellness centrum, vkusné reštaurácie alebo jednoducho len oddychovať na piesočnatej pláži, určite nebudete ľutovať. Zažite dovolenku snov v Hotelu Neptun Tučepi a doprajte si oddych a relax pri najkrajších plážach Chorvátska. Budete mať pocit, že ste sa dostali na rajský ostrov.
Hotel Neptun Tučepi: Dovolenka snov pri pláži

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *