Hvar nightlife: Top 5 klubov, kde sa zabavíte do rána
|

Hvar nightlife: Top 5 klubov, kde sa zabavíte do rána

Vitajte na najlepšom sprievodcovi nočným životom na ostrove Hvar! Pre každého, kto hľadá jedinečné a nezabudnuteľné zábavu, sme pripravili zoznam Top 5 klubov, kde sa môžete baviť do rána. Sme si istí, že v tomto článku nájdete to správne miesto pre svoju nočnú párty na tomto krásnom chorvátskom ostrove. Či už ste miestny obyvateľ, alebo turista, na Hvari vám nikdy nechýba skvelá atmosféra a zábava. Čítajte ďalej a objavte, ktoré kluby nesmiete pri návšteve Hvaru vynechať!

Hlavné atrakcie nočného života na Hvore

Ak hľadáte večernú zábavu na ostrove Hvar, nechajte sa inšpirovať naším zoznamom top 5 klubov, kde sa zabavíte do rána. Každý z týchto miest ponúka jedinečnú atmosféru a nezabudnuteľné zážitky pre všetkých návštevníkov.

 • Carpe Diem Beach Club: Známy plážový klub sústredený na zábavu a relaxáciu pri mori.
 • Pink Champagne: Exkluzívny klub s štýlovým interiérom a skvelou hudbou pre tých, čo hľadajú luxusnú atmosféru.
 • Hula Hula Beach Club: Ideálna voľba pre milovníkov plážových párty s výhľadom na more“>výhľadom na západ slnka.
 • Veneranda: Historický klub v bývalej pevnosti s nádherným výhľadom na mesto a more.
 • Kiva Bar: Intímnejší klub s bohatou ponukou drinkov a živou hudbou pre tých, čo preferujú viac relaxovanú atmosféru.

Tipy na najlepšie kluby v meste

Tipy na najlepšie kluby v meste

V Hvare nájdete bohatú nočnú scénu s množstvom skvelých klubov, kde sa môžete zabaviť do rána. Tu je zoznam top 5 klubov v meste, ktoré rozhodne stojí za návštevu:

 • Carpe Diem Beach Club: Tento klub je jedným z najobľúbenejších miest nielen medzi turistami, ale aj medzi miestnymi obyvateľmi. Ponúka skvelú atmosféru s výhľadom na more a kvalitnú hudbu.
 • Pink Champagne Hvar: Ak hľadáte štýlový a exkluzívny klub, Pink Champagne Hvar je tou správnou voľbou. Tento klub je známy svojimi luxusnými večierkami a skvelými koktailmi.
 • Hula Hula Beach Club: Ak preferujete relaxačné prostredie priamo pri pláži, navštívte Hula Hula Beach Club. Tento klub ponúka relaxačnú atmosféru, chutný nápoj a živú hudbu.
 • Veneranda Club: Pre tých, ktorí si radi zatancujú na elektronickú hudbu, je Veneranda Club tou správnou voľbou. Klub je známy svojimi energickými DJ setmi až do rána.
 • Kiva Bar Hvar: Ak hľadáte moderný a živý klub s rôznorodou hudobnou ponukou, určite navštívte Kiva Bar Hvar. Tento klub ponúka skvelý mix hudobných štýlov a výbornú atmosféru.

Rozmanitosť hudobných žánrov a atmosféry

V Hvore vám ponúka bohatú , ktorá vám zaručene umožní nezabudnuteľný večer plný zábavy a tanca. Ak patríte medzi milovníkov nočného života, nezabudnite navštíviť tieto top 5 klubov, kde sa zabavíte do rána:

 • Carpe Diem Beach Club – Luxusný klub s nádherným výhľadom na more a skvelou atmosférou.
 • Hula Hula Beach Club – Plážový klub, kde môžete tancovať priamo pri mori a užívať si západy slnka.
 • Veneranda – Historický klub v bývalej pevnosti so skvelou hudobnou ponukou.
 • Falko Beach Bar – Príjemná plážová atmosféra s relaxačným prostredím a chutnými drinkami.
 • Kiva Bar – Intímny klub s bohatým koktejlovým menu a živou hudbou.

Výnimočné koktaily a ponuka nápojov

v Hvaru sú neoddeliteľnou súčasťou jeho bohatej nočnej scény. Ak hľadáte miesto, kde sa zabavíte do rána, nezabudnite navštíviť tieto top 5 klubov v Hvaru:

 • Carpe Diem Beach Club – Tento luxusný klub ponúka skvelé koktaily, vynikajúcu hudbu a nádherný výhľad na more. Ideálne miesto pre tých, ktorí chcú zažiť pravú hvarskú zábavu.
 • Veneranda – Ak preferujete historické prostredie, navštívte tento klub nachádzajúci sa v bývalej pevnosti. Pôsobivá atmosféra a široký výber nápojov sú zárukou skvelej zábavy.
 • Pink Champagne – Tento moderný klub je obľúbený medzi mladými návštevníkmi Hvaru. Svojím extravagantným dizajnom a výnimočnými koktailmi vás určite ohúri.
 • Hula Hula Beach Club – Pokiaľ hľadáte relaxačné prostredie s tanečnou pôsobivosťou, nevynechajte tento klub nachádzajúci sa pri pláži. Koktaily tu sú jedinečné a atmosféra neprekonateľná.
 • Kiva Bar – Ak preferujete netradičné koktaily a experimentovanie s príchuťami, určite navštívte tento bar so štýlovým interiérom a útulnou atmosférou.

Dôležité informácie o vstupnom a šatníku

Vstupné do klubov v meste Hvar sa zvyčajne pohybuje medzi 10-20 eurami v závislosti od miesta a dňa v týždni. Vo väčšine prípadov býva v cene zahrnutý drink alebo welcome drink. Je dôležité poznamenať, že nie všetky kluby akceptujú platby kartou, preto si radšej vezmite dosť hotovosti.

Väčšina nočných klubov má svoje šatne, kde si môžete bezpečne odložiť svoje veci počas tancovania a zábavy. Ceny za šatňové služby sa zvyčajne pohybujú medzi 2-5 eurami v závislosti od veľkosti a luxusu klubu. Nezabudnite si vziať potvrdenku po odovzdaní vecí, aby ste ich jednoduchšie identifikovali pri odchode.

Záverom

Dúfame, že tento článok vám poskytol užitočné informácie o najlepších kluboch na Hvore, kde sa môžete zabaviť do skorého rána. Neváhajte nás kontaktovať, ak máte ďalšie otázky alebo sa chcete podeliť o svoje skvelé zážitky z nočného života na tomto úžasnom chorvátskom ostrove. Prajeme vám nezabudnuteľné chvíle a nekonečné tance na Hvore! Pripravte sa na skvelú noc plnú zábavy a vzrušenia!
Hvar nightlife: Top 5 klubov, kde sa zabavíte do rána

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *