Top 5 najkrajších pláží vo Vodiciach, ktoré musíte navštíviť
|

Top 5 najkrajších pláží vo Vodiciach, ktoré musíte navštíviť

Vodice, malé mesto na pobreží Jadranského mora, ponúka nádherné pláže, ktoré si určite nesmiete nechať ujsť. V tomto článku vám predstavíme naše top 5 najkrajších pláží vo Vodiciach, ktoré určite musíte navštíviť. Buďte pripravení na kúzelné piesočné pláže a tyrkysové more, ktoré vás okúzlia na prvý pohľad.

Najlepšie pláže pre rodiny s deťmi v Vodicích

Najlepšie pláže pre rodiny s deťmi vo Vodicích

Vo Vodicích nájdete množstvo úžasných pláží, kde si môžete užiť dovolenku s celou rodinou. Ak hľadáte ideálne miesto pre oddych a zábavu s deťmi, tu sú naše top 5 odporúčaní:

 • Pláž Hangar – Táto pláž je perfektná pre rodiny s deťmi, ktoré milujú vodné športy. Ponúka široký výber aktivít ako šnorchlovanie, jazdu na vodnom skútri alebo plachtenie na windsurfe. Okrem toho je pláž dobre vybavená sprchovými kútikmi a reštauráciami.
 • Pláž Lolić – Táto piesočná pláž je ideálna pre rodiny s malými deťmi. Môžete si tu prenajať slnečníky a lehátka a v pokoji si vychutnávať dovolenku. Pre deti je pripravená detská zóna s pieskoviskom a hračkami.
 • Pláž Čista – Ak si chcete vychutnať pokojnejšiu atmosféru, odporúčame navštíviť pláž Čista. Táto prírodná pláž je obklopená borovicami a ponúka úžasný výhľad na Jadran.

Tajomné a pokojné pláže pre romantické páry

Vodiče sú známe svojimi nádhernými plážami vhodnými pre romantické páry hľadajúce pokoj a súkromie. Ak hľadáte miesto na romantickú dovolenku, určite by ste si nemali nechať ujsť návštevu týchto top 5 najkrajších pláží vo Vodičoch:

 • Pláž Amore – Táto pláž je ideálna pre páry, ktoré chcú stráviť čas vo svojom vlastnom romantickom raji. Súkromné zátoky a jemný piesok vytvárajú dokonalú atmosféru pre nezabudnuteľné chvíle.
 • Pláž Secret Love – Táto tajomná pláž je skrytá v malebnom zálive so strmými útesmi a tyrkysovou vodou. Ideálne miesto na romantické prechádzky a romantické pikniky pri západe slnka.
 • Pláž Blissful Haven – Ak hľadáte pokoj a relax, táto pláž je pre vás. Svojím pohľadom na oceán a mäkkými pieskovými dunami vám poskytne dokonalú atmosféru pre romantiku a oddych.
 • Pláž Serene Escape – Táto pláž je obklopená tropickou pralesom a bielym pieskom. Je to ideálne miesto na útek pred rušným mestom a na prežitie kľudu a romantiky.
 • Pláž Romantic Oasis – Táto pláž je ako oáza lásky s jemným pieskom, krištáľovo čistou vodou a romantickými zákutiami. Perfektné miesto na prežitie dovolenky vo dvojici.

Pláže s úžasnými vodnými športami

Pláže s úžasnými vodnými športami

Vodice je rajom pre milovníkov vodných športov, a to najmä vďaka svojim úžasným plážam s bohatým vybavením. Ak sa chystáte na dovolenku v tejto chorvátskej destinácii, nezabudnite navštíviť tieto top 5 najkrajších pláží, kde si môžete vychutnať rôzne vodné športy.

 • Pláž Velika seka – ideálna pre surfovanie a paddleboarding.
 • Pláž Hangar Beach – perfektná na vodné lyžovanie a wakeboarding.
 • Pláž Blue Beach – ponúka možnosť skúsiť si windsurfing a kajakovanie.
 • Pláž Solaris Beach – ideálna pre potápanie a snorklovanie.
 • Pláž Imperial Beach – určená pre milovníkov jachtingu a jazdy na banáne.

Nezabudnite si so sebou priniesť vhodné oblečenie a vybavenie pre jednotlivé športy, aby ste si mohli plnohodnotne užiť dovolenku na pláži vo Vodicích s vodnými športami.

Nezabudnuteľné pláže pre milovníkov západu slnka

Nezabudnuteľné pláže pre milovníkov západu slnka

Pláž je ideálnym miestom, kde si môžete vychutnať krásny západ slnka. Vo Vodicích, chorvátskom raji plným nádherných pláží, si môžete užiť západ slnka ako nikde inde. Tu sú top 5 najkrajších pláží vo Vodicích, ktoré musíte navštíviť:

 • Pláž Zlatni Rat: Táto ikonická pláž má tvar rohov vo vode a ponúka úžasné výhľady na západ slnka. Je to skutočne nezabudnuteľné miesto pre romantický večer.
 • Pláž Dubovica: Táto malá zátoka je skrytým pokladom Vodíc a perfektným miestom na západ slnka. Môžete si tu užiť pokoj a tichý okamih v prírode.
 • Pláž Pakleni Otoci: Tieto oblasti ostrovov ponúkajú množstvo krásnych pláží, kde môžete naplno vychutnať západ slnka a prekrásne farby oblohy.

Skryté pláže pre tých, čo hľadajú pokoj a súkromie

Skryté pláže pre tých, čo hľadajú pokoj a súkromie

Vodice sú známe svojimi krásnymi plážami, ktoré ponúkajú pokoj a súkromie pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť rušným turistickým oblastiam. Tu sú top 5 najkrajších pláží vo Vodiciach, ktoré musíte navštíviť:

 • Pláž Srima: Táto tichá pláž sa nachádza len pár kilometrov od centra Vodíc a ponúka jemný piesok a kľudné vody.
 • Pláž Plava Laguna: Ideálna pre tých, ktorí hľadajú izoláciu a pokoj, táto pláž je obklopená krásnou prírodou.
 • Pláž Zaton: S úchvatným výhľadom na modré more a útesy, táto pláž je skvelou voľbou pre romantické prechádzky popri pobreží.
 • Pláž Lolići: Malá a menej známa pláž, ideálna pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť davom a cítiť sa slobodne a oddýchnuto.
 • Pláž Srima-Western: Skrytá oáza na západnej strane Vodíc, kde si môžete vychutnať priezračné vody a pokojnú atmosféru.

Záverečné poznámky

Dúfam, že vás tento zoznam najkrajších pláží vo Vodiciach inšpiroval a že si neodpustíte možnosť navštíviť tieto úžasné miesta. Vodice sú skutočne párdu-destináciou pre milovníkov slnka, piesku a mora. Nech si už vyberiete ktorúkoľvek z našich top 5 pláží, určite nebudete ľutovať. Vychutnajte si krásu chorvátskeho pobrežia a príjemnú dovolenku vo Vodiciach!
Top 5 najkrajších pláží vo Vodiciach, ktoré musíte navštíviť

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *