Apartmán Andrea Trogir: Luxus s domácou atmosférou
|

Apartmán Andrea Trogir: Luxus s domácou atmosférou

Vitajte v Apartmáne Andrea Trogir – skrytej perle chorvátskeho pobrežia, kde sa stretáva luxus s domácou atmosférou. V tomto článku sa pozrieme na štýlový interiér a všetky skvelé možnosti, ktoré tento apartmán ponúka pre dokonalú dovolenku. Pripravte sa na nezabudnuteľný pobyt plný pohodlia a relaxu!

1. Štýlový design so zreteľom na detail

Vo verejnom priestore apartmánu Andrea Trogir se nachádza šikovne zariadený salónik, ktorý je vhodný na oddych a relaxáciu. Hostia tu môžu posedieť a užiť si príjemný večer s priateľmi alebo rodinou. Za zmienku stojí aj moderná kuchynská linka so všetkým potrebným vybavením vrátane luxusných spotrebičov.

V jednotlivých izbách apartmánu prevláda elegantný štýl, ktorý sa pretavuje do detailných dekorácií. Posteľné prádlo a záclony sú kvalitne zvolené a zharmonizované s farbami miestností. K dispozícii je aj útulné pracovné kútiky, kde si hostia môžu vybaviť svoje pracovné potreby či len pokojne posedieť s knihou.

Dispozícia apartmánu: 1 spálňa, 1 obývacia miestnosť s kuchynským kútom, 1 kúpeľňa
Vybavenosť: Wi-Fi, TV so satelitnými kanálmi, klimatizácia, parkovisko

2. Bohaté vybavenie a moderné zariadenia

2. Bohaté vybavenie a moderné zariadenia

Vitajte v apartmáne Andrea Trogir, kde sa stretáva luxus s domácou atmosférou. Jedným z hlavných pozitív tohto ubytovania je , ktoré sa postarajú o pohodlný a príjemný pobyt pre každého hosta.

V našom apartmáne sa môžete tešiť na:

 • Plne vybavenú kuchyňu s kvalitnými spotrebičmi
 • Modernú kúpeľňu so sprchovým kútom a wellness vybavením
 • Pohodlné postele so zárukou zaslúženého odpočinku
 • Rozľahlú terasu s výhľadom na okolitú prírodu
 • Wi-Fi pripojenie a TV so satelitnými kanálmi
Zariadenie Popis
Wi-Fi Rýchle a spoľahlivé pripojenie k internetu
Satelitná TV Široká ponuka kanálov pre zábavu a oddych
Klimatizácia Prispôsobte si teplotu podľa vašich preferencií

3. Relaxačná atmosféra v srdci historickej Trogiru

3. Relaxačná atmosféra v srdci historickej Trogiru

V centre histórickej Trogiru sa nachádza nádherný apartmán Andrea, ktorý je synonymom luxusu spojeného s domácou atmosférou. Tento útulný apartmán vám ponúka dokonalé miesto na relaxáciu a oddych po celodennom objavovaní krás tohto historického mesta.

V apartmáne Andrea nájdete všetko, čo potrebujete pre váš pobyt v Trogire. S moderným vybavením, elegantným nábytkom a útulnými spálňami budete mať pocit, že ste ako doma. Okrem komfortu vám apartmán Andrea tiež ponúka relaxačnú atmosféru, v ktorej si môžete oddýchnuť a načerpať nové sily pre ďalšie dobrodružstvá.

Pripravte si svoje obľúbené jedlo v plne vybavenej kuchyni apartmánu Andrea alebo si doprajte večeru v jednej z miestnych reštaurácií. Po dne plnom objavovania pamiatok a krás Trogiru sa nechajte unášať pokojnou atmosférou apartmánu Andrea a užívajte si pokojný spánok v krásnych spálňach tohto nádherného ubytovania.

4. Jedinečné výhľady na Jadran a mesto

4. Jedinečné výhľady na Jadran a mesto

Andrea Trogir Apartment vám ponúka skutočne jedinečné výhľady na jadranské more a malebné mesto Trogir. Tento luxusný apartmán kombinuje moderné vybavenie s príjemnou domácou atmosférou, vďaka ktorej sa budete cítiť ako doma. Apartmán je ideálnym miestom pre oddych a relaxáciu po celodenných aktivitách a výletoch v okolí.

Vybavenie apartmánu Andrea Trogir zahŕňa:

 • Útulnú spálňu s výhľadom na more
 • Kúpeľňu so všetkými potrebnými doplnkami
 • Plne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom

Poloha: Trogir, Chorvátsko
Kapacita: 2 osoby
Cena za noc: od €100

5. Pohodlná poloha v blízkosti pláže a reštaurácií

5. Pohodlná poloha v blízkosti pláže a reštaurácií

Vitajte v apartmáne Andrea Trogir – luxusnom ubytovaní so všetkým, čo potrebujete na dokonalú dovolenku v Chorvátsku. Nachádza sa v ideálnej blízkosti pláže a reštaurácií, čo vám zabezpečí pohodlnú polohu a bezproblémový prístup k všetkým potrebným službám.

V našom apartmáne vám poskytneme domácku atmosféru, aby ste sa cítili ako doma, ale s pridaným luxusom a komfortom. Vychutnajte si krásne výhľady na more z terasy, relaxujte v prostorných a moderne zariadených izbách a užívajte si pokoj a súkromie po náročnom dni strávenom objavovaním krás Chorvátska.

Vybavenie apartmánu Andrea Trogir:

 • Plne vybavená kuchyňa s modernými spotrebičmi
 • Klimatizované izby pre vaše maximálne pohodlie
 • Wi-Fi pripojenie pre pohodlné surfovanie na internete
 • Terasa s výhľadom na more pre relaxáciu po celodennom objavovaní

6. Výhodné možnosti relaxácie a zábavy v okolí

6. Výhodné možnosti relaxácie a zábavy v okolí

V okolí apartmánu Andrea v meste Trogir sa nachádza mnoho výhodných možností relaxácie a zábavy pre celú rodinu. Priamo v blízkosti sa nachádza krásna pláž, kde si môžete užívať slnečné lúče a osviežujúce sa v mori. Pre tých, ktorí majú radi aktívnu dovolenku, je k dispozícii možnosť vodných športov ako je potápanie, surfovanie alebo vodné lyžovanie.

Okrem toho môžete navštíviť historické pamiatky Trogiru, ako je katedrála sv. Lovrenca alebo pevnosť Kamerlengo. Pre milovníkov dobrého jedla a nákupov sa v blízkosti nachádzajú rôzne reštaurácie, kaviarne a obchody s miestnymi špecialitami. Nechýbajú ani príležitosti na nočnú zábavu v blízkych baroch a kluboch.

 • Blízka pláž s možnosťou vodných športov
 • Návšteva historických pamiatok a pevností
 • Gastronomické zážitky v reštauráciách a kaviarňach
 • Nočná zábava v baroch a kluboch

7. Priateľský a pozorný personál pripravený splniť všetky vaše požiadavky

V našom apartmáne Andrea v Trogirov sme sa zaviazali k poskytnutiu bezchybného zážitku pre našich hostí. Naša misia je zabezpečiť, aby ste sa cítili ako doma a mali všetko, čo potrebujete počas svojho pobytu. Konajúc podľa toho, náš personál je nápomocný a starostlivý, pripravený splniť všetky vaše požiadavky.

Vychádzame v ústrety všetkým našim hosťom a zaisťujeme, aby sa cítili vítaní a pohodlne. Náš priateľský personál je ochotný pomôcť vám s akýmikoľvek otázkami alebo prosbami, ktoré by ste mohli mať. Sme tu pre vás 24 hodín denne, aby sme zabezpečili, že váš pobyt je nezabudnuteľný a príjemný.

Služby Cena
Wi-Fi Bezplatne
Rýchla reakcia na požiadavky 24 hodín denne
Doprava na letisko Podľa dohody

Kľúčové poznatky

Ak hľadáte luxusné ubytovanie so domácou atmosférou, Apartmán Andrea v Trogire je ideálnou voľbou pre vás. S jeho moderným vybavením a príjemnou atmosférou, určite si oddýchnete a užijete si svoj pobyt na maximum. Nechajte sa hýčkať luxusom a pohodlím v tomto úžasnom apartmáne. S pozitívnymi recenziami a spokojnými hostiami, nemôžete urobiť chybu s výberom Apartmánu Andreu. Buďte jedním z nich a zažite túto jedinečnú atmosféru na vlastné oči. Bookujte si svoj pobyt ešte dnes a zažite nezabudnuteľné dovolenkové chvíle v tomto úžasnom apartmáne.

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *