Apartmani Stella Maris: Dovolenka s hviezdnym servisom
|

Apartmani Stella Maris: Dovolenka s hviezdnym servisom

Vitajte v Apartmánoch Stella Maris – luxusných ubytovacích jednotkách na pobreží, kde sa stretáva pohodlie s exkluzívnym servisom. Poďte objaviť skrytý klenot našich apartmánov a prežitkovej dovolenky s hviezdny servisom, ktorý vám zaručí nezabudnuteľné zážitky. Čaká na vás dokonalá harmónia relaxácie a komfortu v malebnom prostredí pri mori. Sme tu pre to, aby sme vaše očakávania prekonali a vašu dovolenku premenili na skutočné pohodlie a zábavu. Choďte s nami na cestu k relaxácii a oddychu v Apartmani Stella Maris!
Zážitková dovolenka v Apartmani Stella Maris

Zážitková dovolenka v Apartmani Stella Maris

Apartmány Stella Maris je ideálnym miestom pre zážitkovú dovolenku v srdci chorvátskeho pobrežia. S luxusným ubytovaním a hviezdnym servisom, budete mať pocit, že ste sa ocitli v raji. Každý apartmán je vkusne zariadený a ponúka úžasný výhľad na more a okolitú prírodu.

Ponúkame veľa aktivít a zážitkov pre našich hostí, aby si dovolenka mohla byť ešte nezabudnuteľnejšia. Medzi naše služby patrí plážový servis, organizovanie výletov, wellness centrum, reštaurácia s miestnou kuchyňou a mnoho ďalšieho.

 • Vybavenie apartmánov:
 • – Klimatizácia
 • – Satelitná TV
 • – Wifi pripojenie
 • – Kuchynka so všetkými základnými spotrebičmi

Typ izby Max. počet osôb Cena za noc
Studio 2 80€
Apartmán s 1 spálňou 4 120€

Luxusné ubytovanie s výhľadom na more a pláž

Naša luxusná ubytovacia jednotka Apartmani Stella Maris ponúka nezabudnuteľnú dovolenku s hviezdnym servisom priamo na pobreží. Súčasťou našich apartmánov s výhľadom na more je kompletná vybavená kuchyňa, štýlová obývacia miestnosť a moderné kúpeľne. Užite si jedinečné raňajky alebo romantické večere na terase so skvelým výhľadom na pláž a azúrové more.

V Apartmani Stella Maris máme pre našich hostí pripravený široký rad nadštandardných služieb vrátane denného upratovania, recepcie 24/7 a organizácie výletov a zážitkov. Po celý pobyt sa budete cítiť ako v skutočnom raji, kde sa vaše priania stávajú skutočnosťou. Relaxujte pri bazéne, prechádzajte sa po nádherných plážach alebo objavujte čaro okolitého mesta – všetko je na dosah ruky.

Kvalitný a profesionálny servis pre hosťov

Naša ponuka apartmánov Stella Maris je zameraná na poskytovanie kvalitného a profesionálneho servisu pre našich hostí. Sme presvedčení, že každý návštevník si zaslúži jedinečný zážitok a starostlivú starostlivosť počas svojej dovolenky.

V našich apartmánoch sa môžete tešiť na:

 • Moderné a dobre vybavené izby s výhľadom na more
 • Dennú údržbu a upratovanie
 • Personál k dispozícii 24/7 na pomoc a poradenstvo
 • Rozmanité služby a aktivity pre zábavu a relaxáciu

Služba Druh
Wellness Relaxačné
Kávovar v izbe Moderný

Tipy na výlety a aktivitu v okolí apartmánov

Tipy na výlety a aktivitu v okolí apartmánov

Apartmány Stella Maris sú ideálnym miestom pre dovolenku s hviezdnym servisom v krásnom prostredí Súľovských skál. Okrem relaxácie v apartmánoch si môžete vychutnať množstvo výletov a aktivít v okolí. Tu máte niekoľko tipov na výlety a zábavu, ktoré vám nechýbajú:

 • Navštívte Súľovské skály a objavte ich jedinečnú krásu a zaujímavú históriu.
 • Zažite adrenalinový zážitok v blízkom lanovom parku a prekonajte svoje hranice.
 • Vydajte sa na prechádzku alebo cyklistickú túru po okolitých lesoch a lúkach a objavte krásy prírody.
 • Navštívte miestne kultúrne pamiatky a objavte históriu regiónu.

Nezabúdajte, že naši milí hostia majú obľúbené atrakcie a výlety so zľavou. Užite si dokonalú dovolenku plnú zábavy a relaxu v Apartmánoch Stella Maris!

Wellness a relaxačné možnosti priamo na mieste

Wellness a relaxačné možnosti priamo na mieste

Zažite dokonalú relaxáciu a nadčasový pôžitok počas vášho pobytu v Apartmani Stella Maris. Naše zariadenia ponúkajú bohaté , aby sme urobili vašu dovolenku nezabudnuteľnou. S naším hviezdnym servisom budete mať prístup k najlepším procedúram a službám, ktoré vám pomôžu načerpať nové sily a zrelaxovať sa po náročnom dni plnom pohybu a zábavy.

V našom wellness centre môžete využiť širokú škálu služieb vrátane sauny, masáží, kúpeľov a ďalších relaxačných procedúr. Ponúkame tiež fitness centrum, kde si môžete udržať formu aj počas dovolenky. Nechýba ani bazén s vodnými atrakciami a relaxačnými zónami, kde si môžete oddýchnuť a užiť si príjemné chvíle so svojimi blízkymi.

Wellness Relaxácia
• Sauna • Masáže
• Kúpeľne • Bazén

Záverom

Vďaka svojej výnimočnej kvalite a službám na najvyššej úrovni je pobyt v Apartmánoch Stella Maris naozaj jedinečným zážitkom. S úžitkom si užijete svoju dovolenku s hviezdnym servisom a po návrate sa budete tešiť na ďalšiu návštevu. Nezabudnite si rezervovať svoje miesto v tomto oáze pohodlia a luxusu už dnes!
Apartmani Stella Maris: Dovolenka s hviezdnym servisom

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *