Camping Vodice: Top 5 miest pre milovníkov prírody
|

Camping Vodice: Top 5 miest pre milovníkov prírody

Východiskom tohto článku je zdieľanie našej vášne pre prírodu a kempovanie. Ak hľadáte ideálne miesto na relaxáciu v prírode, Camping Vodice určite nesklame. V tomto článku sa pozrieme na top 5 dôvodov, prečo by ste mali navštíviť tento úžasný kempovací areál. Buďte pripravení na nezabudnuteľné dobrodružstvo uprostred krásnej prírody!

– Vodice: Ideálna destinácia pre kempovanie v prírode

Vodice je skutočne rajom pre milovníkov prírody a kempovania. Nachádza sa v blízkosti mora a národných parkov, čo poskytuje nádherné prostredie pre relaxáciu a dobrodružstvo.

Pre tých, ktorí sa rozhodnú stráviť čas v kempoch Vodice, sme vybrali top 5 miest, ktoré by ste nemali vynechať:

 • Kemp Vodice: Tento kemp ponúka vynikajúce vybavenie a služby pre kempujúcich, vrátane moderných toaletných zariadení a prístupu k pláži.
 • Národný park Krka: Blízkosť tohto národného parku je ideálna pre milovníkov prírody, ktorí si chcú užiť krásu vodopádov a zelene okolo seba.
 • Ostrov Prvić: Navštívte tento malebný ostrov a objavte jeho pokojné pláže a útulné reštaurácie s tradičnými jedlami.
 • Vydry v okolí: Poznajte fascinujúci svet vtákov a živočíchov v okolí Vodíc a nezabudnite sa pozrieť na miestne vydry v ich prirodzenom habitate.
 • Historické mestečko Šibenik: Prečítajte si o histórii tohto starobylého mesta a navštívte jeho pamiatky a úzke uličky, aby ste zažili skutočnú atmosféru Dalmácie.

- Top 5 obľúbených miest pre táboriakov v okolí Vodíc

– Top 5 obľúbených miest pre táboriakov v okolí Vodíc

Pre milovníkov prírody a táboriakov je oblasť okolo Vodíc skutočným rajom. Nachádza sa tu množstvo nádherných miest, ktoré sú ideálne na táboráky a vonkajšie dobrodružstvá. Nižšie nájdete naše top 5 obľúbených miest pre táboriakov v okolí Vodíc:

 • Kemp Vodice: Ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú štandardné kempery s možnosťou využitia elektriny a sociálnych zariadení. Kemp sa nachádza priamo pri vode a ponúka krásne výhľady na okolitú prírodu.
 • Lesopark Vodýnka: Ak preferujete divočejšie prostredie, určite by ste mali navštíviť tento lesopark. Ideálny pre táboriakov, ktorí hľadajú pokoj a sústredenie v prírode.
 • Rieka Vodica: Pre tých, ktorí milujú vodné aktivity, je rieka Vodica ideálnym miestom na táborenie. Tu si môžete vychutnať rybolov, kajakovanie a mnoho ďalších vodných športov.
 • Kemping pod Vodným hradom: Táto malebná lokalita ponúka úžasné výhľady na hrad a okolitú prírodu. Kemping je dobre vybavený a ideálny pre rodinné táboriaky.
 • Prirodzená rezervácia Vodický Luh: Ak hľadáte pokojné a nádherné miesto na táboriak v prírode, táto rezervácia je pre vás ideálnou voľbou. Ponúka bohatú faunu a flóru a množstvo turistických trás.

- Prírodné krásy a turistické výlety v blízkom okolí kempoviska

– Prírodné krásy a turistické výlety v blízkom okolí kempoviska

V okolí kempoviska Vodice sa nachádza mnoho prírodných krás, ktoré určite očaria milovníkov prírody. Ak sa tešíte na turistické výlety a objavovanie nových miest, nezabudnite si pozrieť tieto top 5 miest:

 • **Jazero Vodice** – Toto malebné jazero je ideálne miesto na relaxáciu a oddych. Ponúka možnosti rybolovu, kúpania a krásne výhľady na okolitú prírodu.
 • **Pleso Kráľová studňa** – Túra na toto pleso ponúka krásne scenérie a je ideálna pre milovníkov horskej prírody. Môžete si tu vychutnať nádherný výhľad na Tatry.
 • **Vodopád Skok** – Tento nádherný vodopád je obľúbeným miestom pre fotografov a milovníkov prírody. Doprajte si tu chvíľu relaxu a pokochajte sa krásnym vodným účinkom.
 • **Národný park Slovenský raj** – Nachádza sa len pár kilometrov od kempoviska a ponúka nádherné turistické trasy, ktoré vás zavedú cez kaňony, vodopády a pralesy.
 • **Bardejovské Kúpele** – Ak máte radi relax a oddych, navštívte kúpele v Bardejove. Ponúkajú wellness služby, relaxačné procedúry a nádhernú okolitú prírodu.

- Najlepšie možnosti ubytovania a vybavenia v Camping Vodice

– Najlepšie možnosti ubytovania a vybavenia v Camping Vodice

V Camping Vodice sa nachádza niekoľko skvelých možností ubytovania a vybavenia pre milovníkov prírody. Medzi najlepšie možnosti patria:

 • Stanovanie pod hviezdami: Pre tých, ktorí milujú prírodu a autentický zážitok, je stanovanie ideálnou voľbou. Camping Vodice ponúka veľké stanovacie plochy priamo v prírode.
 • Bungalovy: Pre tých, ktorí uprednostňujú väčší komfort, sú k dispozícii útulné bungalovy so všetkým potrebným vybavením.
 • Karavany: Ak preferujete mobilný spôsob ubytovania, môžete si prenajať karavan a mať tak vlastný pohodlný priestor na relaxáciu.

- Zážitky pre celú rodinu: Aktivity a atrakcie pre návštevníkov kempoviska

– Zážitky pre celú rodinu: Aktivity a atrakcie pre návštevníkov kempoviska

Zážitky pre celú rodinu: Aktivity a atrakcie pre návštevníkov kempoviska. Camping Vodice je ideálnym miestom pre milovníkov prírody, ktorí hľadajú nezabudnuteľné zážitky. Tu je zoznam top 5 miest, ktoré by ste nemali vynechať pri návšteve kempoviska:

 • Plážovanie na piesočnatej pláži: Vychutnajte si slnečné lúče a osviežujúcu vodu priamo na piesočnatej pláži Camping Vodice. Ideálne miesto na relaxáciu pre celú rodinu.
 • Túry a prechádzky: Preskúmajte okolitú prírodu a krásne výhľady počas túr a prechádzok v okolí kempoviska. Nezabudnuteľné zážitky garantované.
 • Vodné športy: Ak milujete adrenalínové aktivity, nezmeškajte možnosť vyskúšať rôzne vodné športy, ako napríklad plachtenie, vodné lyžovanie či kajakovanie.
 • Výlety do okolitých miest: V blízkom okolí kempoviska sa nachádzajú zaujímavé historické a kultúrne pamiatky, ktoré sa oplatí navštíviť. Ponúkajú bohatý pohľad do miestnej histórie.
 • Nočné aktivity: Po západe slnka sa netreba báť nudy. Kempovisko má bohatý program nočných aktivít pre deti aj dospelých, vrátane táborových ohňov a nočných prechádzok.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že vám tento zoznam najlepších miest na kempovanie vo Vodicích poslúžil ako inšpirácia pri plánovaní vášho ďalšieho dobrodružstva v prírode. Nech sa vám na vašej výprave darí a užívajte si krásy okolitej prírody! Happy camping!

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *