Kemping v Zadare: 5 Najlepších Miest pre Stanovanie
|

Kemping v Zadare: 5 Najlepších Miest pre Stanovanie

V dnešnom hektickom svete je kemping skvelý spôsob, ako sa odreagovať a nájsť pokoj v prírode. Ak ste však ešte nevybrali miesto na svoje ďalšie dobrodružstvo, nezúfajte! V tomto článku vám predstavíme 5 najlepších miest pre stanovanie v Zadare. Poďte s nami objaviť krásy tohto úžasného chorvátskeho mesta a jeho okolia!

Kemping v Zadare: Obliekanie pri pláži na chorvátskom pobreží

Pláže okolo Zadaru na chorvátskom pobreží sú ideálnym miestom na kempovanie a oddych v prírode. Ak hľadáte najlepšie miesta pre stanovanie v tejto oblasti, nezabudnite navštíviť tieto destinácie:

 • Pláž Borik: Tento piesočnatý úsek pláže poskytuje ideálne podmienky pre stanovanie v tichej atmosfére s krásnym výhľadom na more.
 • Pláž Kolovare: V blízkosti centra Zadaru, táto pláž je obľúbená pre kempovanie a ponúka rôzne zábavné aktivity pre návštevníkov.
 • Pláž Diklo: S čistým morom a pokojnou atmosférou, táto pláž je ideálna pre rodinné dovolenky a relaxáciu v prírode.

Miesto Cena za noc
Pláž Borik 20€
Pláž Kolovare 15€
Pláž Diklo 25€

Ideálne miesta pre súkromné stanovanie v prírode

V Zadare sa nachádza množstvo úžasných miest, ktoré sú ideálne pre súkromné stanovanie v prírode. Niektoré z týchto lokalít sú skutočne magické a ponúkajú nezabudnuteľný zážitok pre každého milovníka kempingu. Tu je zoznam 5 najlepších miest, kde si môžete postaviť stan a užívať si nádhernú prírodu a pokojnú atmosféru.

 • Kemp Vrana: Tento kemping sa nachádza priamo pri jazere Vrana, čo znamená, že si môžete vychutnať úžasný výhľad na vodu a okolitú prírodu. Ponúka veľké ubytovacie plochy a moderné zariadenia pre pohodlné stanovanie.
 • Kemp Dalmacija: Tento kemping je ideálnou voľbou pre tých, ktorí si chcú užiť slnečné pláže a jasné modré more. Nachádza sa len pár krokov od pláže, čo z neho robí perfektné miesto pre oddych a relaxáciu.
 • Kemp Paklenica: Ak máte radi turistiku a výlety do prírody, tento kemping je pre vás. Nachádza sa v blízkosti Národného parku Paklenica a ponúka jedinečnú možnosť objavovať krásy chorvátskej prírody.

Lokalita Výhody
Kemp Vrana Výhľad na jazero, moderné zariadenia
Kemp Dalmacija Blízkosť pláže, relaxačná atmosféra
Kemp Paklenica Blízkosť Národného parku, turistika

Pohodlné vybavenie a zábava na kempingoch v Zadare

Pohodlné vybavenie a zábava na kempingoch v Zadare

V Zadare sa nachádzajú kempingy, ktoré ponúkajú pohodlné vybavenie a zábavu pre celú rodinu. Tu je zoznam 5 najlepších miest pre stanovanie:

 • Kemp Dalmacija – Ideálna voľba pre tých, ktorí si potrpia na luxus a pohodlie. Kemp disponuje modernými toaletami, výbornou reštauráciou a bazénom.
 • Kemp Soline – Nachádza sa pri pláži, čo robí toto miesto ideálnym pre milovníkov slnečného počasia a vody. Ponúka možnosť vodných športov a prechádzok pri mori.
 • Kemp Vira – S úžasnou polohou pri prírodnom parku Velebit je tento kemp ideálnym miestom pre milovníkov turistiky a cykloturistiky. Ponúka aj organizované výlety do okolitej prírody.

Miesto Vybavenie Zábava
Kemp Dalmacija Moderné toalety, reštaurácia, bazén Organizované aktivity, detské ihrisko
Kemp Soline Plážová poloha, vodné športy Plážové bary, prechádzky pri mori
Kemp Vira Prirodzené prostredie, turistické trasy Organizované výlety, cykloturistika

Kempingovanie s deťmi: Rodinná dovolenka na chorvátskom pobreží

V Zadare nájdete množstvo krásnych a atraktívnych miest pre stanovanie, ktoré sú ideálne pre rodiny s deťmi. Toto chorvátske pobrežie je známe svojou nádherou, čistými plážami a príjemným prostredím pre kempingovanie. Ak plánujete rodinnú dovolenku v kempe, tu sú 5 najlepších miest, kde si môžete stanovať:

 • Kemp Stari Borik: Tento kemp je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi, ponúka priame prístup na pláž a širokú škálu zábavy pre deti.
 • Kemp Zaton Holiday Resort: Veľký a moderný kemp s množstvom zaujímavých aktivít pre deti a dospelých.
 • Kemp Borik: Tento kemp sa nachádza v blízkosti mesta Zadar a ponúka krásne prostredie pri mori a množstvo športových možností.
 • Kemp Simeonic: Malý a útulný kemp s príjemnou atmosférou a možnosťou vychutnať si pokojnú dovolenku.
 • Kemp Drazica Biograd: Moderný kemp s výborným vybavením a bohatým programom pre deti v blízkosti centra mesta.

Rozmanitá strava a kultúrne zážitky pri stanovaní v Zadare

Rozmanitá strava a kultúrne zážitky pri stanovaní v Zadare

Vďaka rozmanitej strave a bohatej kultúre je Zadar skvelým miestom na kemping. Tu je 5 najlepších miest, kde si môžete postaviť stan a zažiť všetky krásy tohto chorvátskeho mesta:

 • Kemp Dalmacija – Tento kemp je ideálny pre rodiny s deťmi, ponúka veľké priestory na stanovanie a množstvo aktivít pre deti i dospelých.
 • Kemp Borik – Ak hľadáte kemp s prístupom k moru, Kemp Borik je to pravé miesto. Ponúka priame vstup na pláž a možnosť vodných športov.
 • Kemp Zaton Holiday Resort – Tento kemp je ako malé mesto samo o sebe, s reštauráciami, obchodmi a bazénmi pre hostí. Ideálny pre tých, ktorí hľadajú komfort a zábavu.

Záverečné myšlienky

Dúfam, že v tomto článku ste našli inšpiráciu a tipy na najlepšie miesta na stanovanie v Kempe a Zadare. Nech už sa rozhodnete pre pokojný relax na plaži alebo dobrodružstvo v prírode, tieto miesta vám vždy poskytnú nezabudnuteľné zážitky. Nezabudnite si preveriť túto oblasť pri plánovaní svojej nasledujúcej dovolenky v Chorvátsku. Ďakujeme za prečítanie!
Kemping v Zadare: 5 Najlepších Miest pre Stanovanie

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *