Little Prince House Pag: Rozprávkový pobyt na ostrove
|

Little Prince House Pag: Rozprávkový pobyt na ostrove

Dobrovoľníci, pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok na ostrove Pag! Little Prince House Pag je miestom, kde sa zázraky stávajú skutočnosťou. Nechajte sa uniesť do rozprávkového sveta a zažite pobyt plný pôvabu a čarovných okamihov. Pripravte sa na dobrodružstvo, ktoré vám navždy vráti úsmev na tvár!

Výnimočná architektúra domu Malého princa

Architektúra domu Malého princa na ostrove Pag je skutočne výnimočná a rozprávková. Dom sa nachádza priamo na brehu mora, s nádherným výhľadom na modrú hladinu a nedotknutú prírodu ostrova. Každý detail domu je premyslený a jedinečný, od štýlového interiéru až po vonkajšiu architektúru.

Pri pobytu v dome Malého princa sa môžete cítiť ako v rozprávke. Vychutnajte si relaxáciu na terase súkromného bazéna, kde môžete sledovať západy slnka nad morem. Pre prechádzky po okolí je tu ideálnou voľbou návšteva starobylého mesta Pag s úzkymi uličkami a historickými pamiatkami.

 • Rozprávková architektúra priamo na pobreží ostrova Pag
 • Štýlový interiér a súkromný bazén s výhľadom na more
 • Možnosť návštevy historického mesta Pag

Rozprávkový pobyt na ostrove Pag

Čarokrásne ostrovy Chorvátska sú ako vyšité pre relax a oddych. Ak hľadáte miesto, kde sa môžete cítiť ako v rozprávke, potom je tou najlepšou voľbou pre vás. Little Prince House Pag je miesto, kde sa vaše sny stanú skutočnosťou.

Vydejte sa na dobrodružstvo na tomto kúzelnom ostrove a zažite jedinečné zážitky, ktoré vám navždy zůstanú v pamäti. Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste si mali užiť :

 • Útulné ubytovanie: Little Prince House Pag ponúka útulné a pohodlné ubytovanie, kde sa budete cítiť ako doma.
 • Krása prírody: Ostrov Pag je známy svojou krásnou prírodou a nádhernými plážami. Užite si relaxáciu na pobreží a pozrite si úchvatné slnečné západy.
 • Kultúrna dedičstvo: Preskúmajte bohatú kultúru a históriu ostrova Pag a objavte jeho jedinečné pamiatky a tradície.

Luxusné vybavenie a pohodlné ubytovanie

Vitajte v Little Prince House Pag, kde sa stretáva luxusné vybavenie s pohodlným ubytovaním, aby ste si mohli užiť rozprávkový pobyt na krásnom ostrove Pag. Tento jedinečný domov ponúka všetko, čo potrebujete na dokonalý relaxačný pobyt.

Okrem štýlových priestorov a moderných vybavení tu nájdete aj pohodlné postele, ktoré vám zaručia odpočinok po náročnom dni strávenom objavovaním krás ostrova. Navyše, vám na dosah ruky bude aj nádherný výhľad na more a blízke pláže, ktoré vás vezmú do svojho náručia.

 • Štýlové priestory s luxusným vybavením
 • Pohodlné postele pre dokonalý odpočinok
 • Nádherný výhľad na more a blízke pláže

Exkluzívny wellness a relaxačné služby

Vitajte v Rozprávkovom dome Malý princ na ostrove Pag! Tento útulný a štýlový domček ponúka exkluzívne wellness a relaxačné služby pre tých, ktorí si chcú dopriať oddych a relax po náročnom dni. V blízkom okolí sa nachádzajú krásne pláže, romantické zátoky a malebné uličky, ktoré sú ideálne pre romantické prechádzky a oddych.

V našom wellness centre si môžete vychutnať širokú ponuku služieb vrátane:

 • masáží
 • saunovania
 • kúpeľov

Okrem relaxačných procedúr ponúkame aj exkluzívne jedlá a nápoje, ktoré Vám zaručene spríjemnia váš pobyt. Nechajte sa hýčkať v našom Rozprávkovom dome a doprajte si skutočne výnimočný zážitok!

Chuťové lahôdky v reštaurácii Little Prince House

Chuťové lahôdky v reštaurácii Little Prince House

Vychutnajte si rozprávkový pobyt na ostrove Pag v reštaurácii Little Prince House. Naša jedinečná ponuka chuťových lahôdok prinesie do vašej ústnej dutiny nové zážitky a poteší vaše zmysly. Pripravili sme pre vás vybrané jedlá z miestnych surovín, ktoré vám umocnia zážitok z pobytu na tomto malebnom ostrove.

V našej reštaurácii Little Prince House nájdete tradičné dalmátske jedlá, ktoré v sebe ukrývajú bohatú chuťovú paletu. Ponúkame čerstvé ryby a plody mora, ktoré sú doplnené bylinkami a olivovým olejom z okolitých olivových hájov. Nechýba ani výber domácich mäs a zeleniny, ktoré spolu s miestnymi prísadami vytvárajú harmonické chute vašich jedál.

Špeciality reštaurácie: Domáce dalmátske jedlá
Čerstvé ryby a plody mora
Miestne prísady a bylinky

Aktivity a zábava pre celú rodinu

Aktivity a zábava pre celú rodinu

Strávte nezabudnuteľný pobyt na ostrove Pag v Rozprávkovom dome Malého princa. Toto jedinečné miesto je ideálne pre rodiny s deťmi, pretože ponúka množstvo aktivít a zábavy pre všetkých. Čakajú vás výlety po okolitých plážach, do malebných dediniek či na vodné atrakcie priamo na ostrove.

V Rozprávkovom dome nájdete komfortné ubytovanie pre celú rodinu s nadštandardnými službami. Okrem toho si môžete vychutnať pestrú stravu v miestnej reštaurácii alebo sa zrelaxovať v záhrade s výhľadom na more. Pre deti sú pripravené rôzne detské programy, ktoré zaručia ich zábavu a zároveň aj oddych pre rodičov.

 • Plážové aktivity pre celú rodinu
 • Výlety a prehliadky v okolí
 • Špecializované detské programy
 • Gurmánske jedlá v reštaurácii

Rozmanité možnosti výletov a objavovania okolia

Rozmanité možnosti výletov a objavovania okolia

Vybrali ste sa na dovolenku na ostrov Pag a hľadáte miesto, kde sa môžete cítiť ako v rozprávke? Navštívte malý domček inšpirovaný knihou Malý princ od Antoina de Saint-Exupéryho. Nachádza sa na brehu mora a ponúka jedinečnú atmosféru pre relaxáciu a oddych.

V tomto rozprávkovom dome nájdete všetko, čo potrebujete pre pohodlný pobyt. Vo veľkej záhrade môžete relaxovať pod olivovými stromami, sledovať západ slnka nad morem alebo si uvariť grilované mäso na vonkajšom grile. Strávte romantické večery pri sviečkach a doprajte si súkromie a pokoj ďaleko od rušného sveta.

 • Útulný domček inšpirovaný knihou Malý princ
 • Poloha priamo pri mori
 • Veľká záhrada s grilom a možnosťou oddychu

Kľúčové poznatky

Ako môžete vidieť, domček z malého princa v Pagu je naozaj rozprávkovým útočiskom na chorvátskom ostrove. Ponúka jedinečnú príležitosť pre hostí cestovať do sveta fantázie a zažiť nezabudnuteľný pobyt. Ak túžite po dobrodružstve mimo bežného, navštívte tento kúzelný domček a doprajte si nezabudnuteľný zážitok. Zaručene nebudete ľutovať!
Little Prince House Pag: Rozprávkový pobyt na ostrove

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *