Luxusný pobyt v Kempinski Adriatic: Objavte krásy Istrie
|

Luxusný pobyt v Kempinski Adriatic: Objavte krásy Istrie

Vitajte v našom článku o luxusnom pobyte v Kempinski Adriatic! Ak túžite objaviť krásy Istrie prostredníctvom nášho jedinečného zážitku v tomto prestížnom rezorte, ste na správnom mieste. Pridajte sa k nám a spolu objavíme všetko, čo táto nádherná chorvátska oblasť ponúka pre dokonalý oddych a relaxáciu.

Luxusné ubytovanie v Kempinski Adriatic

Vyberte si a doprajte si nezabudnuteľný pobyt v krásnom prostredí Istrie. Tento 5-hviezdičkový rezort ponúka svojim hosťom výnimočné ubytovanie a množstvo aktivít pre relaxáciu a oddych.

Vychutnajte si jedinečnú atmosféru Kempinski Adriatic a objavte krásy Istrie prostredníctvom rôznych zážitkov a aktivít, ako napríklad:

 • Wellness centrum s bazénom a saunou
 • Golfové ihrisko s výhľadom na more
 • Plážový klub s vodnými športami

Ubytovanie Cena/Noc
Luxusný apartmán 250 €
Pokoj s výhľadom na more 180 €

Kulinárske zážitky na úrovni v Istrie

Kulinárske zážitky na úrovni v Istrie

Vychutnajte si luxusný pobyt v Kempinski Adriatic a objavte krásy Istrie prostredníctvom kulinárskych zážitkov na úrovni. Toto exkluzívne letovisko vám ponúka jedinečnú príležitosť ochutnať tradície i modernejšie chutí miestnej kuchyne.

 • Užite si lahodné regionálne špeciality priamo z Jadranského mora.
 • Objavte tajomstvá tradičnej istrijskej kuchyne s moderným nádychom v špičkových reštauráciach.
 • Strávte večer s lahodnými vínnymi degustáciami z miestnych viníc.

Nezabudnite si užiť výnimočné chute a vône Istrie priamo na pobreží v nezabudnuteľnom prostredí Kempinski Adriatic.

Wellness relaxácia a oddych v Kempinski Adriatic

Wellness relaxácia a oddych v Kempinski Adriatic

Vychutnajte si luxusný pobyt v Kempinski Adriatic a ponořte sa do relaxačnej atmosféry Istrie. Tento luxusný rezort ponúka širokú škálu wellness a relaxačných služieb, ktoré vám pomôžu zbaviť sa stresu a napätia. Doprajte si oddych po náročnom dni a nechajte sa hýčkať profesionálnymi masážami a terapiami.

V hoteli Kempinski Adriatic môžete relaxovať pri bazéne so slanou vodou, v saune alebo si dopriať relaxačnú kúpeľ vo vírivke. Okrem toho môžete využiť fitnesscentrum a wellness programy, ktoré sú šitý na mieru vašim potrebám. Nechajte sa očariť krásami Istrie a zážitkom z relaxácie v tomto luxusnom prostredí.

 • Vychutnajte si profesionálne masáže a terapie
 • Relaxujte pri bazéne so slanou vodou a v saune
 • Využite fitnesscentrum a širokú ponuku wellness programov

Aktivity a výlety v okolí Kempinski Adriatic

Aktivity a výlety v okolí Kempinski Adriatic

Choďte na dobrodružný výlet po okolí Kempinski Adriatic a objavte krásy Istrie. Nachádzajú sa tu mnohé aktivity, ktoré vám umožnia spoznať bohatú históriu a nádhernú prírodu tohto regiónu.

V blízkosti hotelu môžete navštíviť starobylé mestečko Umag, ktoré je známe svojimi úzkymi uličkami a historickými pamiatkami. Ďalej sa odporúča navštíviť prírodný park Rt Kamenjak, kde si môžete vychutnať krásne pláže a krištáľovo čisté more.

 • Prehliadka starého mestečka Umag
 • Návšteva prírodného parku Rt Kamenjak
 • Plavba okolo Istarského polostrova
 • Výlet do mestečka Rovinj

Luxusné vybavenie a služby Kempinski Adriatic

Luxusné ubytovanie v Kempinski Adriatic vám ponúka nadštandardné vybavenie a služby, ktoré vám doprajú dokonalý relaxačný pobyt v krásnom prostredí Istrie. Súčasťou tohto luxusného hotela je priestranná wellness zona so saunou, fitness centrum a krytý bazén, kde si môžete dopriať oddych a relax po dni plnom objavovania okolia.

Výborná gastronómia je neodmysliteľnou súčasťou vášho pobytu v Kempinski Adriatic. Hotelové reštaurácie ponúkajú široký výber lahodných jedál a nápojov, ktoré vám potešia chuťové poháriky. Okrem toho si môžete vychutnať aj výnimočné vína z tohto vinárskeho regiónu priamo v hotelovej vinárni.

Pokiaľ máte záujem o aktívny oddych, hotelový personál vám radi zabezpečí rôzne športové aktivity, ako napríklad tenis, golf alebo jazdu na koni. Nechýba ani možnosť prechádzok po okolitej prírode alebo výletov do okolitých miest a pamiatok. V Kempinski Adriatic necháte starosti za sebou a len sa necháte hýčkať v luxuse a komforte.
Krásy prírody Istrie a jej okolia

Krásy prírody Istrie a jej okolia

Vitajte v krásnej Istrie a jej okolí, kde sa nachádzajú nespočetné prírodné poklady a scenériá, ktoré vám zaručia nezabudnuteľný pobyt. Ak sa rozhodnete stráviť luxusný pobyt v Kempinski Adriatic, môžete očakávať veľa zážitkov a objavovania okolitej prírody.

Ponúkame vám unikátnu možnosť preskúmať pôvabné pobrežie Istrie, transformované do prázdninového raja. Golfisti sa môžu tešiť na nadštandardné golfové ihrisko, zatiaľ čo milovníci relaxu si môžu dopriať wellness procedúry s krásnym výhľadom na more. Nezabudnuteľné chvíle môžete stráviť aj pri plávaní v úžasnom bazéne s priamym výstupom na pláž.

 • Preskúmajte okolité národné parky a prírodné rezervácie
 • Vydejte sa na výlet do historických dediniek a mestečiek
 • Užite si lahodné miestne jedlá a víno v tradičných reštauráciách

Kultúrne pamiatky a históriu Istrie objavte s Kempinski Adriatic

V západnej časti Chorvátska sa nachádza nádherná oblasť Istrie, bohatá na kultúrne pamiatky a historické miesta. Ak sa rozhodnete stráviť luxusný pobyt v Kempinski Adriatic, budete mať jedinečnú príležitosť objaviť krásy tejto malebnej oblasti a rozplietavať poklady minulosti.

Medzi hlavné kultúrne pamiatky, ktoré Istria ponúka, patria starobylé rímske amfiteátory, záhrady s pozostatkami antických stavieb a renesančné paláce a kostoly. Okrem toho môžete navštíviť aj úchvatné malé dedinky s úzkymi uličkami a tradičnými trhmi plnými miestnych produktov.

Ak ste milovník histórie a kultúry, Kempinski Adriatic je ideálnym východiskovým bodom na objavovanie týchto jedinečných miest. Neuveriteľné krásy Istrie a fascinujúca minulosť čakajú len na vás!

Kľúčové poznatky

Dúfame, že vás naša reportáž inšpirovala a poskytla vám užitočné informácie o luxusnom pobyte v Kempinski Adriatic. Istria je nádherný región plný kultúrnych pokladov a krásnej prírody, ktorý stojí za to objavovať. Ak máte chuť na nezabudnuteľnú dovolenku plnú relaxu a pohody, neváhajte sa vybrať práve sem. Ďakujeme, že ste sa s nami podelili o vašu pozornosť a tešíme sa, že vám môžeme prinášať užitočné informácie z cestovateľského sveta. Dovidenia na ďalšom dobrodružstve!

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *