Najkrajšie Pieskové Pláže v Omiši: Top 5 pre Rodiny
|

Najkrajšie Pieskové Pláže v Omiši: Top 5 pre Rodiny

V letných mesiacoch nemôže byť nič lepšie ako stráviť deň na pieskovej pláži. Pre rodiny hľadajúce ideálne miesto na dovolenku s deťmi je Omiš jedným z najlepších výberov. S krásnou prírodnou scenériou a jemným pieskom je toto mesto na pobreží Chorvátska skutočným rajom pre milovníkov plážových dní. Tu je zoznam top 5 najkrajších pieskových pláží v Omiši, ktoré si určite zamilujú všetci členovia rodiny.
Najlepšie pláže pre rodiny s deťmi

Najlepšie pláže pre rodiny s deťmi

Pre všetkých rodičov, ktorí hľadajú ideálne miesto na dovolenku s deťmi, neprehliadnite krásne pieskové pláže v Omiši. S mäkkým pieskom a plytkým morom sú tieto pláže ideálne pre rodiny s malými deťmi.

Tu sú naše top 5 najlepších pieskových pláží v Omiši pre rodiny:

 • Pláž Lanterna: Táto pláž ponúka pozoruhodný výhľad na okolité hory a kristálovo čisté more. Sú tu aj rôzne zábavné aktivity pre deti, ako je vodný šport a plážový futbal.
 • Pláž Brzet: Brzet je známa svojou jemnou bielou piesočnou plážou a pokojným morom, čo je ideálne pre malé deti, aby sa vŕtali a stavali hrady z piesku.
 • Pláž Punta: Táto široká pláž je obklopená zelenými borovicami a ponúka mnoho priestoru pre deti, aby si užívali piesočnaté hranie a vodné aktivity.

Pokojné a zatienené letovisko pre rodiny

Výber najkrajších pieskových pláží v Omiši nie je jednoduchý, pretože miesto ponúka množstvo úžasných lokalít vhodných pre rodiny s deťmi. Avšak, pripravili sme pre vás zoznam top 5 pláží, ktoré sú ideálne pre oddych a relaxáciu s celou rodinou.

Na prvom mieste nemôžeme zabudnúť na nádhernú pláž Brzet, ktorá je považovaná za jednu z najpokojnejších a najzatienenejších pláží v Omiši. Tento úsek ponúka piesočnaté dno a jemný piesok, čo je ideálne pre malé deti.

Ďalšou skvelou voľbou je pláž Kamp Galeb, ktorá má veľké množstvo zelene a súkromné časti určené pre rodiny. Tento areál tiež disponuje širokou ponukou reštaurácií a obchodov, čo z neho robí ideálne miesto na celodenný výlet s deťmi.

Ideálne miesta pre kúpanie a oddych s deťmi

Pre rodiny s deťmi, ktoré plánujú dovolenku v krásnom chorvátskom meste Omiš, je výber vhodných miest pre kúpanie a oddych veľmi dôležitý. Omiš je známy svojimi úchvatnými pieskovými plážami, ideálnymi pre malé deti a rodiny, ktoré si chcú užiť pokojné a relaxačné chvíle pri mori.

Medzi najkrajšie pieskové pláže v Omiši patria:

 • Pláž Punta – malá piesková pláž s pozvoľným vstupom do mora, ideálna pre deti
 • Pláž Brzet – pokojná pláž obklopená prírodou, vhodná pre rodiny s deťmi
 • Pláž Velika Plaza – najväčšia piesková pláž v okolí, s množstvom priestoru pre deti na hranie
 • Pláž Stanići – malebná pláž s čistým pieskom a jemným vstupom do mora, skvelá pre rodinný oddych
 • Pláž Nemira – priezračná voda a piesočnatý pláž, ideálna pre deti a rodiny

Tipy na najkrajšie pieskové pláže v Omiši

Tipy na najkrajšie pieskové pláže v Omiši

Máme pre vás zoznam najkrajších pieskových pláží v Omiši, ktoré sú ideálne pre rodiny s deťmi. Tieto miesta vám ponúkajú relaxáciu a zábavu na slnku s úžasným výhľadom na Jadranské more. Tu sú naše top 5 tipy:

 • Viečna pláž – Táto pláž je známa svojím jemným pieskom a čistým morom. Ideálna pre malé deti, pretože má pozvoľný vstup do vody.
 • Pláž Brzet – Svojím pokojným prostredím a malým detským ihriskom je táto pláž ideálna pre rodiny, ktoré hľadajú relaxáciu a zábavu pre celú rodinu.
 • Pláž Nemira – Táto pláž je obľúbená medzi domácimi a turistami kvôli svojmu čistému piesku a možnosti vyskúšať rôzne vodné športy. Ideálna pre aktívne rodiny.
 • Pláž Vavlje – Ak hľadáte tichú a pokojnú pláž, potom je táto voľba pre vás. Ponúka malé zátoky, kde si môžete užiť oddych a relaxáciu na slnku.
 • Pláž Duce – Táto pláž je známa svojimi dlhými pásmy piesku a čistou vodou. Ideálna pre rodiny, ktoré chcú mať dosť priestoru na hranie a opaľovanie.

Pláž Čistota Aktivity
Viečna pláž 5/5 Plávanie, opaľovanie
Pláž Brzet 4/5 Ihrisko, opaľovanie
Pláž Nemira 4/5 Vodné športy, opaľovanie
Pláž Vavlje 5/5 Relaxácia, opaľovanie
Pláž Duce 4/5 Hranie, opaľovanie

Výber pláží s rodinnou atmosférou

V Omiši sa nachádza mnoho krásnych pieskových pláží, ktoré sú ideálne pre rodiny s deťmi. Tu je zoznam top 5 pláží, kde si môžete vychutnať pokojnú atmosféru a príjemné prostredie so svojimi blízkymi:

 • Pláž Nemira: Táto pláž je obľúbená pre svoju čistotu a pokojnú atmosféru. Ideálna pre rodiny s deťmi, ktoré si chcú oddýchnuť a relaxovať na piesku.
 • Pláž Brzet: S čistou vodou a jemným pieskom je táto pláž skvelou voľbou pre rodiny. Sú tu aj možnosti pre vodné športy, ako je paddleboarding a kajakovanie.
 • Pláž Stanići: Táto pláž ponúka príjemné prostredie pre rodiny, ktoré hľadajú relaxáciu a oddych počas svojho pobytu v Omiši. Užite si slnečné lúče a pokojné more.
 • Pláž Duće: S mäkkým pieskom a plytkým morom je táto pláž ideálna pre deti. Rodiny si tu môžu vychutnať kúpanie a hry v piesku.
 • Pláž Ruskamen: Táto pláž je vhodná pre rodiny, ktoré hľadajú oddych a relaxáciu na piesku. Ponúka tiež možnosti pre vodné športy a relaxačné masáže pri mori.

Záverečné myšlienky

Doufáme, že vám tento průvodce nejkrásnějšími písečnými plážemi v Omiši pomohl vybrat tu správnou pro vaši rodinnou dovolenou. Bez ohledu na to, zda preferujete klidnější pláže nebo ty s širší nabídkou aktivit, Omiš má co nabídnout pro každého. Tak neváhejte a vydejte se objevit tuto kouzelnou oblast a užijte si perfektní rodinný pobyt u moře. Děkujeme za váš zájem o Omiš a doufáme, že si zde vytvoříte nezapomenutelné spomienky!

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *