Top 5 Vyhliadkových Plavieb zo Zadaru
|

Top 5 Vyhliadkových Plavieb zo Zadaru

Vitajte v našom článku o najlepších vyhliadkových plavbách zo Zadaru! S týmto zoznamom top 5 exkurzií po mori nebudete mať problém vybrať si tú najlepšiu možnosť, aby ste si mohli vychutnať krásne pohľady na jedno z najkrajších chorvátskych morských miest. Pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok plný krásnych scenérií a fascinujúcich pamiatok. Poďte s nami objavovať krásy Jadranu a nechajte sa očariť pôvabom Zadaru!
Top Výhliadková plavba okolo historického zámku

Top Výhliadková plavba okolo historického zámku

Pre tých, ktorí milujú výhliadkové plavby a historické pamiatky, okolie Zadru je skutočným rajom. Objavte krásu tohto chorvátskeho mesta z iného pohľadu prostredníctvom výhliadkovej plavby okolo historického zámku. Tu sú naše top 5 odporúčaní pre nezabudnuteľné zážitky na mori.

Zamorská výhliadková plavba

Obdivujte krásu historického zámku zo mora na tejto dvojhodinovej plavbe. Užite si výhľady na Zadar a okolitú prírodu z jedinečného uhla.

Výlet na ostrov Ugljan

Prestaňte na pol ceste medzi Zadrom a ostrovom Ugljan a obdivujte nádherný historický zámok zo svojho vyhliadkového miesta.

Poznajte klenoty chorvátskeho pobrežia na lodi

Chorvátsko je známe svojimi úchvatnými plavbami pozdĺž pobrežia a nie je nič lepšie ako objavovať klenoty tohto nádherného kúsku zeme z lode. Ak sa vám páči kombinácia prírodného krásy, kultúry a dobrodružstva, určite by ste mali zvážiť jeden z najlepších výletov zo Zadaru.

Medzi najobľúbenejšie vyhliadkové plavby patria:

 • Plavba okolo ostrovov Kornati
 • Plavba za východom slnka na opustený ostrov Galešnjak
 • Výlet do Národného parku Krka
 • Navštívenie historického mesta Šibenik
 • Západ slnka pri Velebitovom pobreží

Výlet do národného parku Kornati na palube vyhliadkovej lode

Výlet do národného parku Kornati na palube vyhliadkovej lode

Poďte s nami na nezabudnuteľný . Objevte krásy jedinečného prírodného bohatstva tejto oblasti a užite si pohľad na skalnaté ostrovy a kľukaté zátoky z pohodlia lode.

Medzi top 5 vyhliadkových plavieb zo Zadaru nechýba ani výlet do Kornati. Počas plavby sa môžete tešiť na nádherné panoramatické výhľady na modrú ľadovcovú vodu a úchvatné skaly, ktoré dotvárajú unikátnu atmosféru tohto nádherného parku.

 • Podujatie: Výlet do národného parku Kornati
 • Dátum: 20. augusta 2022
 • Cena: 50 € za osobu

Trojhodinová výhliadková plavba pozdĺž krásnych pláží

Chcete zažiť neuveriteľné výhliadky na krásne pláže z trojhodinovej plavby? Zadar je ideálnym východiskovým bodom pre skvelé výlety pozdĺž pobrežia Chorvátska. Tu je zoznam top 5 výhliadkových plavieb, ktoré by ste si nemali nechať ujsť:

 • Plavba k Zadaru: Užite si pohľad na historické mesto Zadar z mora a obdivujte slávne morské varhany a slnkom osvetlený pozdrav Slnku.
 • Plavba na ostrov Pag: Preskúmajte krásne pláže a skalnaté útesy na ostrove Pag, známom svojou tradičnou morskou solou a vynikajúcim syrom.
 • Plavba k Národnému parku Kornati: Objavte jedinečnú prírodnú krásu národného parku Kornati a užite si jasnú modrú vodu a pokojné zátoky.
 • Plavba k ostrovom Ugljan a Pašman: Vychutnajte si malebné pláže a zátoky na ostrovoch Ugljan a Pašman a ochutnajte miestne ryby a odrody vína.
 • Plavba pozdĺž pobrežia Dalmácie: Preskúmajte úchvatné pobrežie Dalmácie s kaskádami skalnatých útesov a krištáľovo čistými vodami.

Objavte skryté zátoky a jaskyne počas výhliadkovej plavby zo Zadaru

Objavte skryté zátoky a jaskyne počas výhliadkovej plavby zo Zadaru

Zadarmo, Zadar! Mesto Zadar v Chorvátsku nie je len nádherným pobrežným miestom s bohatou kultúrnou históriou, ale je tiež výborným výchozím bodom pre poznávanie okolitých ostrovov a zátok. Ak sa chystáte na dovolenku do Zadaru, určite by ste nemali vynechať výhliadkovú plavbu, ktorá vás zavedie na fascinujúce miesta, ako sú skryté zátoky a jaskyne.

Ponúkame vám zoznam najlepších 5 výhliadkových plavieb zo Zadaru, ktoré vám umožnia objaviť krásu chorvátskeho pobrežia z inej perspektívy:

 • Plavba po Kornatiach – Preslávený národný park Kornati vás okúzli krásnou prírodou a krištáľovo čistými vodami.
 • Objavujte pláže Dalmácie – Zistiť, prečo sú pláže Dalmácie považované za niektoré z najkrajších v Chorvátsku.
 • Navštívte ostrov Pag – Severský ostrov so slanými poliami a očarujúcim stredomorským prostredím.
 • Preskúmajte ostrov Ugljan – Blízky ostrov so zachovanou prírodou a tradíciou rybolovu.
 • Plavba po rieke Krka – Vychutnajte si prírodu národného parku Krka a jeho malebné vodopády.

Záverečné poznámky

Dúfame, že vám náš zoznam Top 5 Vyhliadkových Plavieb zo Zadaru poslúži ako inšpirácia pri plánovaní vášho ďalšieho výletu do tejto krásnej chorvátskej destinácie. Zadari skutočne ponúka nespočetné množstvo nezabudnuteľných zážitkov z mora a my sme sa snažili vybrať tie najlepšie pre vás. Nech vám cestovateľská vášeň a objavovanie nových kútov Chorvátska vždy sprevádza! Ďakujeme, že ste s nami strávili chvíľku a užite si krásu Zadaru! Bon voyage!
Top 5 Vyhliadkových Plavieb zo Zadaru

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *