Apartmány Medena Trogir: Dovolenka snov pri mori
|

Apartmány Medena Trogir: Dovolenka snov pri mori

Vitajte v krásnych Apartmány Medena v meste Trogir – dokonalom ​mieste pre vašu dovolenku pri mori! Súčasťou sú tieto apartmány je všetko, čo si ‍môžete priať pre dokonalý oddych a ⁤relax pri ⁣pláži.Úžitkova plocha je 34 ⁣m2, balkón ‌je orientovaný ‌na ⁣juh a​ ponúka nádherný výhľad na more. Rezervujte si už dnes a zažite‌ nezabudnuteľné letné chvíle na pobreží Jadranu.

Apartmány Medena Trogir: ubytovanie pri mori

Apartmány Medena v Trogir sú ideálnym miestom pre vašu dovolenku pri mori. Ubytovanie ponúka vynikajúce služby⁤ a pohodlné izby, ktoré ⁢vám poskytnú všetko potrebné pre relaxáciu a oddych. S výhľadom na⁣ krásne modré more môžete ⁣stráviť dni opaľovaním sa na pláži alebo relaxovaním pri bazéne.

V blízkosti apartmánov nájdete ​množstvo reštaurácií, barov a obchodov, kde si môžete vychutnať miestne špeciality a nakúpiť suveníry. Okrem‍ toho je ‍Trogir ‍bohaté⁤ na kultúrne ‌a historicke pamiatky, ktoré určite‌ stojí za návštevu. ‍Pre tých, ktorí sa radi vydávajú na výlety, ⁣je tu možnosť objavovať okolité ⁢pláže​ alebo navštíviť nedaleké ostrovy.

Druh ubytovania Cena za ​noc
Apartmán pre‍ 2 osoby 80 €
Rodinný apartmán 120 €
Luxusný apartmán s výhľadom‌ na ⁢more 150 €

Komfort a pohodlie apartmánov Medena

Komfort a pohodlie apartmánov⁤ Medena

Vitajte v luxusných apartmánoch Medena situovaných⁣ len pár krokov od krásnej pláže v meste Trogir. Naši hostia sa môžu tešiť z moderného a pohodlného ubytovania s nádherným ⁢výhľadom na ​Jadran. Každý apartmán je‍ dobre vybavený a poskytuje⁢ všetko, čo potrebujete pre dokonalú dovolenku pri mori.

Neváhajte​ si vychutnať‍ výhody apartmánov Medena, vrátane relaxácie ⁤na terase s výhľadom na more, ⁢plávanie v⁤ bazéne a⁤ ochutnávanie miestnych špecialít v blízkych reštauráciách. Okrem toho vám poskytneme aj možnosť športových aktivít, ako sú vodné športy, turistika ‍a cyklistika. Užite si dokonalú⁢ dovolenku snov na pobreží Chorvátska!

Súčasť‍ dovolenky Výhody
Moderné a pohodlné ubytovanie Bezstarostná dovolenka⁤ v luxusných apartmánoch
Blízkosť k ⁣moru Ranné ‌prechádzky ⁤po pláži a kúpanie v Jadran
Športové⁤ aktivity Možnosť vyskúšať rôzne aktivity‍ a zažiť ⁤adrenalin

Zábava a relaxácia pri pláži a bazéne

Zábava a relaxácia pri pláži a bazéne

Využite naše luxusné ⁣apartmány Medena​ v Trogire na ‍svoju letnú dovolenku! Užite si zábavu a relaxáciu pri krásnych plážach a bazéne ⁣len​ pár krokov od ‌vášho ubytovania. Nechajte sa hýčkať slnečnými lúčmi, vkusnými drinkami a pokojom mora, ktorý vás obklopuje. Apartmány Medena sú ideálnym miestom pre oddych s​ rodinou, priateľmi alebo partnerom.

Vybavenie apartmánov ⁣zahŕňa všetko, čo ⁤potrebujete⁢ pre dokonalú letnú dovolenku – plne vybavenú ⁤kuchyňu, pohodlné spálne, moderné kúpeľne a terasu s výhľadom ‌na‍ more. Okrem toho môžete využiť rôzne služby a aktivity, vrátane masáží, vodných športov a organizovaných výletov.‍ Pri bazéne si môžete⁤ vychutnať osviežujúci cocktail alebo si plávate vo vode, ktorá sa línkoje pod slnkom. Okúpte sa⁢ v⁤ pôžitku a relaxujte⁣ s nami!

Typ apartmánu Počet osôb Cena za noc
Jednoizbový 2 80€
Dvojizbový 4 120€
Trojizbový 6 180€

Výhodná poloha blízko historického ‍Trogiru

Výhodná ⁤poloha blízko historického Trogiru

Apartmány Medena sú ‌ideálnou voľbou⁢ pre dovolenku pri mori s výhodnou polohou blízko historickej destinácie Trogir. Nachádzajú sa len pár kilometrov od centra Trogiru, kde⁣ môžete objavovať úzke uličky, historické pamiatky a bohatú kultúru ⁢tohto starobylého mesta.

Okrem skvelej​ polohy ponúkajú apartmány⁣ Medena aj ⁤pohodlné ubytovanie‍ so⁢ všetkými potrebnými‍ vybaveniami pre ⁣príjemný​ pobyt. Štýlové a moderne zariadené apartmány poskytujú ⁢útulnú atmosféru, v ktorej sa budete cítiť ako doma. Pre relaxáciu a⁢ oddych môžete využiť vonkajší ‌bazén, ktorý je ideálnym ‌miestom‌ na osvieženie po celodennom‍ objavovaní okolia.

Krásny výhľad na more
Priamy​ prístup k pláži
Blízko⁢ reštaurácií ⁣a obchodov

Tipy na výlety a⁢ pamiatky v okolí

Tipy na výlety a pamiatky v okolí

Vyžadujete si oddych na pobreží Jadranského‍ mora? Apartmány Medena v ‌meste Trogir‌ sú ideálnym miestom na strávenie dovolenky snov pri mori.‍ Tento krásny rezort sa nachádza len pár krokov​ od pláže a ponúka komfortné ubytovanie pre celú rodinu.

V okolí apartmánov Medena sa nachádzajú mnohé zaujímavé pamiatky a miesta, ktoré by ste si nemali nechať ujsť⁢ počas svojej dovolenky. ⁤Medzi‍ patrí návšteva historického centra mesta‌ Trogir, výlet na ostrov Hvar či ⁣prehliadka⁢ Dioklecianovho paláca‌ v⁢ Splitte.

  • Historické centrum Trogiru
  • Ostrov Hvar
  • Dioklecianov‍ palác v Splite

Pestrosť stravovacieho ponuku v blízkom okolí

Apartmány Medena Trogir ponúkajú ideálnu dovolenku pre tých, ktorí túžia po relaxácii pri mori. S pestrou ‍stravovacou ponukou v blízkom okolí, hostia môžu vychutnať tradičné chorvátske jedlá ​a morské špeciality v okolitých reštauráciách a kaviarňach. Nechýba ani⁤ možnosť ⁣grilovania⁣ na terase apartmánov alebo využitia plne vybavenej⁢ kuchyne vo vnútri.

V‍ blízkom‍ okolí sa nachádza‍ niekoľko obchodov s potravinami, kde si ⁢hostia môžu dokúpiť ⁣čerstvé suroviny a ingrediencie na prípravu​ jedál. Okrem toho, výhodou pobytu v Apartmánoch ‌Medena je aj prístup k‍ bazénu a športovým aktivitám, ako sú plávanie, tenis, či cyklistika. ‌Po aktívnom dni si hostia ‌môžu oddýchnuť na pláži,​ len ⁣kúsok‍ od ubytovania.

Možnosti stravovania Blízke aktivity
– Reštaurácie⁤ s morskými‍ špecialitami
– Možnosť grilovania na terase
– Obchody‌ s potravinami
– Plávanie v bazéne
– Tenisové kurty
– Možnosť cyklistiky

Aktivity a zábava pre celú rodinu

Aktivity a‌ zábava pre celú rodinu

V Apartmánoch Medena v Trogire nájdete všetko, čo potrebujete ⁣na⁤ nezabudnuteľnú dovolenku pre celú rodinu. S‍ perfektnou polohou pri mori a množstvom aktivít a zábavy nebudete⁤ mať čas na nudy. Tu ‍je len⁤ zopár dôvodov, prečo by ste mali zvoliť‌ náš apartmán pre vašu dovolenku snov:

  • Priama prístup na pláž, kde si môžete oddýchnuť na ⁣slnku alebo užiť si vodné športy.
  • Wellness centrum s možnosťou relaxovať a‌ oddýchnuť‍ si pri masážach a iných wellness‌ procedúrach.
  • Detské ihrisko a animačný⁤ program pre deti, aby sa mohli zabaviť a vám poskytli chvíle pokoja.

Kľúčové⁢ poznatky

Dúfame, že⁤ tento článok vám bol užitočný pri plánovaní vašej dovolenky v Apartmány Medena v Trogire. S ich úžasnou polohou pri mori a širokou škálou služieb, máte istotu, že vás čaká nezabudnuteľná‌ dovolenka snov. Nech​ sa​ tešíte na oddych a relaxáciu na tejto krásnej chorvátskej destinácii.Ďakujeme, že ste si prečítali tento článok a⁤ dúfame, že sa s nami opäť stretnete ‌čoskoro!

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *