Najlepšie kluby na Hvare: Kde sa baví miestna smotánka
|

Najlepšie kluby na Hvare: Kde sa baví miestna smotánka

Vitajte na Hvare – ostrove, ktorý sa pýši nielen nádhernou prírodou, ale aj živým nočným životom pre svojich obyvateľov. Ak sa chystáte navštíviť Havru a neviete, kde sa naozaj baví miestna smotánka, máme pre vás tipy na najlepšie kluby na ostrove. Čítajte ďalej a zistite, kde stráviť nezabudnuteľné večery na tomto chorvátskom ostrove.

Najlepšie nocne kluby pre miestnu smotánku na Hvare

Hvar je známy ako miesto, kde sa večierky nikdy nekončia a miestna smotánka vie, kde sa baví najlepšie. Preto sme pre vás pripravili zoznam najlepších nocných klubov na tejto úžasnej chorvátskej ostrove. Ak chcete zažiť nezabudnuteľnú noc plnú zábavy a tanca, určite by ste nemali vynechať tieto hotspots:

 • Carpe Diem Beach Club: Tento klub je ikonou nočného života na Hvore a obľúbeným miestom miestnych celebrity. Nachádza sa priamo na pláži a ponúka skvelé drinky, živú hudbu a dokonalú atmosféru.
 • Papaya: Ak hľadáte miesto, kde sa môžete zabávať až do úsvitu, Papaya je tou správnou voľbou. Tento klub je známy svojimi epickými žúrkami a vystúpeniami svetových DJ-ov.
 • Kiva Bar: Pre niečo trochu iné a autentické si nenechajte ujsť návštevu Kiva Baru. Tento kultový podnik ponúka výborné koktaily, skvelú hudbu a neopakovateľnú atmosféru.

Kde zažiť najlepšie tanečné párty na ostrove

Kde zažiť najlepšie tanečné párty na ostrove

Na ostrove Hvar je možné nájsť niekoľko skvelých miest, kde sa konajú najlepšie tanečné párty. Ak hľadáte miesto, kde sa baví miestna smotánka, nemôžete vynechať tieto kluby:

 • Carpe Diem Beach Club – Tento klub je známy pre svoje pohodové letné párty priamo na pláži. Sú tu skvelé drinky, živá hudba a nezabudnuteľná atmosféra.
 • Pink Champagne – Ak hľadáte miesto s luxusnou atmosférou a najlepšími DJ-ami, Pink Champagne je tá správna voľba. Tento klub je obľúbený u celebrit a miestnych obyvateľov.
 • Veneranda – Tento historický klub v bývalej cirkulárnej pečiatke ponúka výnimočnú atmosféru a skvelú tanečnú hudbu. Ideálne miesto na tanečnú noc v centre Hvaru.

Skvelé miesta na stretnutie nových ľudí a zabaviť sa do úsvitu

V prípade, že sa chystáte na dovolenku na Hvar, určite nechcete vynechať živé nočné životne, ktoré ponúka toto krásne chorvátske mesto. Hvar je domovom niektorých z najlepších klubov na celom chorvátskom pobreží a nechýbajú ani miesta, kde sa môžete stretnúť s miestnou smotánkou a zabaviť sa do úsvitu.

V nasledujúcich odstavcoch je zoznam najlepších klubov na Hvare, ktoré stoja za vašu návštevu:

 • Carpe Diem Beach Club – Iconicke miesto s jedinečnou atmosférou a výhľadom na more. Ideálne pre tých, ktorí chcú tančiť pod holým nebom.
 • Hula Hula Beach Club – Trendový klub s bazénom, kde si môžete vychutnať skvelé drinky a pozorovať západ slnka.
 • Veneranda – Historický klub s jedinečnou energiou a výnimočným programom, ktorý vám zaručí nezabudnuteľnú noc.

Klub Atmosféra Výhľad
Carpe Diem Beach Club Živá a euforická Výhľad na more
Hula Hula Beach Club Trendová a relaxačná Západ slnka
Veneranda Mystická a energická Historické pamiatky

Vyber si z najlepších klubov na Hvare s výnimočnou atmosférou

Vyber si z najlepších klubov na Hvare s výnimočnou atmosférou

Na ostrove Hvar nájdete niekoľko reštaurácií a barov, ktoré sa pýšia výnimočnou atmosférou a zábavou. Ak hľadáte miesto, kde sa baví miestna smotánka, vyberte sa do týchto top klubov na Hvore:

 • Carpe Diem Beach Club: Nachádza sa priamo pri mori a je obľúbeným miestom pre nočnú zábavu. Ponúka štýlové prostredie, skvelé drinky a DJov, ktorí vám udržia nohy na parkete až do rána.
 • Pink Champagne: Tento klub je známy svojou luxusnou atmosférou a exkluzívnym prostredím, kde si môžete užiť spoločnosť s miestnymi celebritami a zahranicnými návštevníkmi.
 • Veneranda: Ak preferujete historické miesta, navštívte tento klub nachádzajúci sa v bývalej pevnosti. Ponúka neskutočný výhľad na more a mesto a rozkošnú atmosféru, ktorá vás vtiahne do tanca.

Záverečné poznámky

Dúfam, že tento zoznam najlepších klubov na Hvare vám pomohol pri plánovaní vašej ďalšej návštevy tohto krásneho miesta. Nech už ste miestny obyvateľ alebo turista, v týchto kluboch si nechýba zábava a skvelá atmosféra. Tak si vyberte jeden z našich tipov a zažite nezabudnuteľnú noc plnú zábavy a tanca na Hvare!
Najlepšie kluby na Hvare: Kde sa baví miestna smotánka

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *