Najkrajšie pláže pri Trogire: Top 7 skrytých zátok
|

Najkrajšie pláže pri Trogire: Top 7 skrytých zátok

V nadhernej chorvátskej lokalite Trogir sa nachádza široká škála krásnych pláží, ktoré by ste mali určite spoznať. Ak sa radi vyhýbate rušným turistickým destináciám a preferujete pokojné a skryté zátoky, máme pre vás zoznam sedmi najkrajších pláží pri Trogire. Pripravte sa na nezabudnuteľné dni strávené v krásnom prostredí a objavte tieto malebné kúty nadšených návštevníkom!

Najkrajšie pláže pri Trogire

Existuje mnoho krásnych pláží okolo Trogiru, avšak niektoré z nich sú skutočné skryté poklady, ktoré stoja za návštevu. Tu je náš zoznam top 7 najkrajších pláží pri Trogire, ktoré sa nachádzajú v útulných zátokách:

 • Vesna Beach – Táto malá pláž s piesočnatým brehom je ideálna pre oddych a relaxáciu.
 • Zatoka Mali Rat – Súkromná a tichá zátoka s príjemným prostredím na slnenie.
 • Pláž Šolta – Obliekaná kamenná pláž so čistou tyrkysovou vodou je ideálna na potápanie.
 • Vinišće Beach – Pokojná pláž s priezračnou vodou a priestorom na piknikovanie.
 • Pláž Tatinja – Tajomná pláž obklopená skalami a borovicami, ideálna pre romantické chvíle.
 • Zatoka Drvenik – Nádherná pláž s jemným pieskom a kľudnou atmosférou.
 • Pláž Rogoznica – Široká pláž s pozoruhodným výhľadom na okolité hory a more.

Pláž Poloha
Vesna Beach Seget Donji
Zatoka Mali Rat Čiovo
Pláž Šolta Šolta
Vinišće Beach Vinišće
Pláž Tatinja Sošići
Zatoka Drvenik Drvenik
Pláž Rogoznica Rogoznica

Výber z 7 skrytých zátok

Obklopené krištálovou vodou a úchvatnými skalnatými útesmi, zátoky pri Trogire skrývajú skvosty pre milovníkov pokojného oddychu a plávanie vo voľnom čase. Tu sú naše najľúbenejšie pláže v Trogire, ktoré si určite nechcete nechať ujsť!

V jednej z našich obľúbených zátok sa nachádza **Zlatni Rat**, ktorý je známy svojou bielou piesočnatou plážou a azúrovou vodou. Ak máte radi romantickú atmosféru, určite si zamilujete **Pláž Lubenice**, kde sa ocitnete v úplnom súkromí a luxuse neobmedzenej krásy.

Zátoky Čo ponúkajú
Pláž Kastelet Piesočná pláž s príjemným tieňom stromov.
Pláž Mlini Skvelá destinácia na rodinné výlety s možnosťou rôznorodých vodných aktivít.

Odľahlé a pokojné miesta na relax

Ak hľadáte , určite by ste mali navštíviť krásne pláže pri meste Trogir. Tento chorvátsky pobrežný klenot skrýva niekoľko úchvatných zátok, ktoré sú ideálne pre oddych a relaxáciu. Tu je zoznam top 7 skrytých pokladov, ktoré by ste nemali minúť:

 • Zátoka Mala Dražica: Táto malá zátoka je dokonalým miestom na únik pred davmi turistov. S kristálovo čistou vodou a nenarušenou prírodou vás okamžite omamí svojou kľudnou atmosférou.
 • Zátoka Šolta: Táto zátoka sa nachádza na ostrove Šolta a ponúka dokonalý mix prírodného kúzla a pohodlia. Ak hľadáte romantickú atmosféru a tiché prostredie, ste na správnom mieste.
 • Zátoka Pantan: Ide o jednu z najkrajších zátok pri Trogire, kde sa nachádza jazero Pantan. Toto miesto je obľúbené medzi miestnymi obyvateľmi a ponúka ideálne podmienky na kajakovanie a pozorovanie vtáctva.

Tipy na pláže s čistou vodou

Tipy na pláže s čistou vodou

Poznáte všetky skryté zátoky pri Trogire? Tu je zoznam siedmich najkrajších pláží, ktoré by ste nemali obísť pri návšteve tejto chorvátskej obce.

Tieto pláže sú známe nielen svojou čistou vodou, ale aj svojou nádhernou scenériou a pokojnou atmosférou. Ideálne miesto na relaxáciu a oddych po celodennom objavovaní okolitých pamiatok.

 • V sezóne sa zamestnanci z pláža starajú o čistotu pláže
 • V prevádzkovej dobe sa pravidelne testuje kvalita vody
 • Na pláži je nádrž na vyprázdňovanie ​​lodí

Pláž Poloha
Zlatni Rat Brač
Plaža pod Gucem Čiovo
Plaža Uvala Duga Šolta

Záverom

Pokračujte vo svojom objavovaní chorvátskeho pobrežia a preskúmajte tieto skryté zátoky pri Trogire. S ich čistou vodou a úchvatnými výhľadmi vám nechávajú zdvihnuté obočie. Nechajte sa unášať krásou a pokojom týchto miest, ktoré ponúkajú dokonalý únik z každodenného ruchu. Nezabudnite si zobrať potrebné veci na plávanie a objavte krásu najkrajších pláží pri Trogire. Šťastnú cestu a nech sa vám páči plážové dobrodružstvo!
Najkrajšie pláže pri Trogire: Top 7 skrytých zátok

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *